Poslední holka

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Poslední holka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Lucky Duck Games
Van Ryder Games
Autoři: A. J. Porfirio
Evan Derrick
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Ahoj, kdo tu prosím má sérii 1 a jaké máte dojmy? Kickstarter končí na 2. sérii a zvažuju full franchise za těch 330 USD, tak by mě zajímalo, jak si to pochvalujete jako solovku.

Díky, 

31.1.2022 22:54:02

Pocity mám tak nějak smíšené. První KS sem nakonec nepodpořil, ale koupil sem si to na základě všech těch kladných recenzí, který sem viděl.

Na stůl se to rozloží vcelku rychle a pravidla jsou taky jednoduchá na naučení. Není moc třeba se v průběhu hry vracet k pravidlům takže hra je pěkně plynulá. Někdy může bejt hra vcelku frustrující pokud se hody moc nedaří. Zatím se mi nestalo, že bych po hře měl chuť si to hned zahrát znova. Takže takový povyk, který sem kolem toho viděl moc ve výsledku nechápu. U mě se to tak dá se říct dostane na stůl jen když vím, že potřebuju hru kterou dohraju tak do 45 minut, když vím že toho času mám víc tak si raději vemu některou jinou hru.

Takže bych to asi zakončil tak, že za mě hra dobrá (podle všech těch recenzí sem ale čekal něco víc). Já mám v plánu brát pouze nové filmy (i když stále nejsem plně přesvědčený). Miniatury mi tady přijdou dost zbytečný. Osobně bych za to 330$ nedal, zvlášť když k tomu bude ještě třeba doplatit VAT a poštovný.

1.2.2022 18:05:35

Ja som bral Season 1 z KS. Pre mňa sa stala jednou z mojich obľúbených sólových hier. Rýchla na rozloženie, plynulá hra ktorá je však veľmi ovplyvnená náhodou. To nemusí sadnúť každému. Je však mnoho spôsobov ako náhodu v hre ovplyvniť. Tématika je pre mňa ako stvorená. Nemusí byť pre každého, no ja som veľký fanúšik horroru. Jediný veľkým problémom pre mňa je cena. 330 USD + shipping + VAT je dosť veľká investícia keď nevieš či je to hra pre teba.

1.2.2022 18:27:21

Díky za feedback, já to nakonec objednal, hlavně protože se mi hodně líbí ten systém a bral jsem all in, peníze až tak neřeším za 2 dny jsem backnul tohle a za 430 USD Marvel Zombies, který měl dechberoucí obsah a pro mě jako fanouška zombicide a ještě většího marvelu …. to bylo must. 

Prvek náhody je v každé hře, někde menší někde větší, tak uvidíme za rok. 

A díky za odpovědi, 

xD

5.2.2022 05:30:29

Predražený nástupca hry Hostage negotiator….

5.2.2022 08:45:48

Vybíráme z Bazaru

Valka o prsten: Pani stredozeme CZ + promo
Valka o prsten: Pani stredozeme CZ + promo
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas