Few Acres of Snow, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Few Acres of Snow, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Treefrog Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ocekavani

Tak uz dlouho jsem se netesil na novou jako v tomto pripade. M.Wallace je muj nejoblibenejsi autor deskovek a tentokrat to pry bude kombinace wargamesy, deckbuildingu a strategie typu Brass. Zajimavy mismas :)
14.8.2011 21:15:25

Parxel
jo s tou mapou máš pravdu. Ja si po prvním přečtení pravidel myslel, že stačí mít jméno startovní lokace a dopravní prostředek podle mapy a ejhle ty musíš mít text cilové destinace na kartě města ze kterého vyjíždíš. To už je opravdu ořech. Člověk by hlavně měl znát více karty, které mu co přinesou a kde se hnát dříve, kvůli možné expanze. Jinak z deckbuildingového hlediska je Guvernérnutnost a valit pryč některé zbytečné karty lokací.

25.10.2011 08:48:24

Lumirius
To propojení deckbuildingu s topologií na mapě se mi líbí. A vůbec celý mechanismus je udělaný velmi jednoduše a zajímavě. A navíc interakce, ať už v různých přepadeních nebo raidech, tak v samotném dobývání. Jinak takové hodně lite Wilderness war.

25.10.2011 09:11:59

mapa
NA BGG som nasiel perfektnu pomocku. Je to subor 4 map so spojnicami jednotlivych osad a miest. Moznosti pohybu, raidu a zdroje samostatne pre Anglicana a Francuza. V pripade nejasnosti je hned vidiet co je mozne spojit a co nie.
http://boardgamegeek.com/filepage/69043/afaos-moves-raids-resources-maps

25.10.2011 10:47:12

Online!
Hru je možné vyzkoušet online ode dneška na www.yucata.de

18.12.2011 10:21:57 | Upraveno autorem (porovnej)

DC

Herní doba
Jakou míváte průměrnou herní dobu jedné partie??

3.1.2012 10:36:27

Vybíráme z Bazaru

Královské rošády
Královské rošády
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas