Farmáři - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ralf zur Linde
Wolfgang Sentker
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hráč na řadě si musí vybrat jednu ze tří akcí:

V pravidlech téhle hry jsem si nebyl jist tím, co tahle věta znamená.

A: Každý hráč bude BUĎTO posouvat farmáře (aby získal ovoce) NEBO doručí ovoce (aby získal body) NEBO použije akční žeton
Tady ale podle mne nedává smysl ta poslední možnost s použitým žetonem... Proč budu používat žeton na dvojitý tah nebo na možnost doručit až 10ks ovoce, když jsem si mohl vybrat jen jednu z těchto možností (BUĎTO farmář NEBO doručení ovoce NEBO žeton)?

B: Každý hráč musí provést alespoň jednu z těchto akcí. Takže může posunout farmáře A POTÉ doručit ovoce A ZÁROVEŇ zahrát v průběhu svého tahu některý z žetonů.

C: Každý hráč si vybere, zda bude posouvat farmáře NEBO doručovat ovoce A ZÁROVEŇ může v průběhu tahu zahrát žeton.

My jsme to zatím hráli jen jednou, ale tohle nám nebylo jasné, hráli jsme to podle té možnosti C:, ale zda to je správně... to nevíme...

Díky za radu
12.4.2011 08:29:32

Farmari
Hral jsem take pouze 1, ale rozumim tomu tak, ze opravdu udelas pouze 1 vec z toho. Tedy pokud hrajes zeton, tak ani neposouvas farmare ani nedorucujes ovoce.

Ale samozrejme zeton ti dovoli zvlastnim zpusobem posunout farmare nebo dorucit ovoce. Coz je velice silna akce a zahrani zetonu ve spravnou chvili muze rozhodnout hru.

12.4.2011 09:05:00

vyřešeno
děkuji, už jsem dostal odpověď na hrajeme.cz

13.4.2011 18:36:43

Vybíráme z Bazaru

Descent 2nd: Shards of Everdark CZ/IT
Descent 2nd: Shards of Everdark CZ/IT
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas