Fantóm staré Prahy

xxxxxxxooo hodnoceno 372x (Seznam vlastníků)

Fantóm staré Prahy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Bonaparte
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1990
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli se vám líbí nová edice Fantom a jestli jsou nějaké změny v pravidlech. Dost jsem četl, že je skoro nemožné vyhrát za fantoma. Hra by nás asi moc dlouho nebavila, jestli je to opravdu tak těžké za něj vyhrát. Myslíte, že má smysl si tuhle hru pořizovat?

Díky
1.4.2017 06:53:43

Dojmy.
Nejde vyhrát za fantoma a to říkla kdo, nebo ve starém to tak bylo. my jsme hráli zatím asi třikrát a třikrát fantom utek. Některé tipy v pravidlech jsou. Spíš se stane že detektivům dojdou žetony na pohyb(drožka tehle cest je ve hře nejvíce). Recenze i na FANTAZYOBCHOD.

1.4.2017 07:39:07

Dojmy
Me to prijde stejne jako v puvodni verzi ale protoze uz je k mani i par "vylepsenych" her s timto mechanizmem tak uz bych po fantomovi asi nesahl - leda z nostalgie.

1.4.2017 15:57:33

fantom
aby dosli detektívom drozky je zakladna strategia Fantoma :-) easy win.

Btw mam starodavnu komunisticku verziu Fantoma (papierove figurky), aj potom tu novsiu ale teraz uprednostnujem Letters from Whitechappel, to je next level Fantoma.

1.4.2017 17:52:05

...
O hře Letters from Whitechappel jsem četl, ale kromě bazaru se nedá sehnat. Uvažuji ještě o Běsnění Drákuly, ale tam mám strach ze složitosti pravidel a delší herní doby. Ten Fantom mi připadal jako jednodušší hra s rozumnou cenou. Ale nejsem si jistý, jestli by nás hra bavila.

1.4.2017 18:20:04

Tak pokud
Se bojis slozitosti tak sahni po tom LFWCh a jestli je dokonce v bazaru k sehnani tak o to lip
Jediny minus vidim v tom ze ta hra ma fakt dost temny a surovy nadych tak pokud si to chtel i pro mladsi tak tam bych se tomu vyhnul.

1.4.2017 21:18:02

Whitechappel
Whitechappel je pre tych, ktori maju radi Fantoma, ale zda sa im prilis easy... a samozrejme je aj herna doba podstatne dlhsie a cele to je zlozitejsie, proste, vymazleny Fantom x2

1.4.2017 21:30:01

...
Tak jsem nakonec koupil Drákulu a i toho Fantoma. Drákula je paráda, to se musí nechat. Fantom se nám také líbí, rozumná hrací doba a je to taky dobrá hra. Určitě nelituji koupě a ještě za nějakých 250kč. Jediné co mě trochu vadí je to třídění žetonů na začátku hry.
Hrajeme to tak, že hrají jen 4 detektivové a Fantom má jen jeden žeton dvojí tah (místo dvou). Tak nám to připadá nejlépe vyvážené. Když jsou ve hře všech 5 detektivů, tak Fantom nemá šanci.

9.4.2017 17:42:16

fantom nikdy nevyhra
dostava zetony pohybu od detektivov. Ked sa dohodnu ze nebudu jeden konkretny prostriedok pouzivat po celu hru tak ho proste vzdy dostanu.

9.4.2017 18:44:53

Vybíráme z Bazaru

Boreal
Boreal
Akt. cena: 46 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas