Fantastic Park - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–5
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Brett J. Gilbert
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Vstupte do světa překvapení a zázraků, do úchvatného místa, kde se splétají fantazie a realita. Vítejte ve Fantastic Parku, kouzelném prostředí plném podivuhodných zvířátek. Zde se vaše představivost stává skutečností, ať už stavíte rozlehlé prostředí, nebo tvoříte malé zákoutí plné nápadů.

Ve Fantastic Parku se ocitnete v roli tvůrce a správce zvířecího parku. Vaším cílem je postupně skládat dílky s různými druhy podivuhodných zvířátek, abyste vytvořili dokonalý park. Jako správný stavitel budete rozšiřovat území parku a umisťovat zvířátka na správná místa. Musíte však být opatrní, protože dílky se dají šikovně překrývat, a tak maximalizovat plochu a získat větší území pro svá zvířátka.

Příprava hry:

Předtím, než se ponoříte do magického světa Fantastic Parku, musíte si připravit herní prvky/dílky. Hra obsahuje sadu (dominových) dílků zobrazujících podivuhodná zvířátka. Každý hráč dostane své dílky a společně se staví park. Herní plocha se postupně rozšiřuje podle pravidel hry, čímž vznikají nová místa pro umisťování dílků.

Průběh hry:

Hráči se v tahu střídají a umisťují dílky do společného parku. Dílky se skládají tak, aby vytvořily co největší území s umístěnými zvířátky. Hráči se snaží přikládat dílky tak, aby se vzájemně prolínaly a maximalizovaly tak svou plochu. Každý dílek má svá specifika a určuje, jaké zvířátko nebo prostředí zobrazuje.

Konec hry:

Hra končí v okamžiku, kdy už není s čím hrát. Vítězem se stává hráč s největším počtem bodů, ten se může pyšnit nejimpozantnějším a nejzábavnějším parkem.

Autor: Zanty

Vybíráme z Bazaru

Kacíř + mala rozšíření + playmat+ premium zetony
Kacíř + mala rozšíření + playmat+ premium zetony
Akt. cena: 1550 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas