Fallout - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Upgrade pack


20.2. FFG v rámci FFG Live známí nějaký upgrade pack. Neuniklo i k tomu někde nějaké info? Že by třeba konečně změnili konec hry apod.?
1.2.2020 11:48:30

...
Neuniklo. Trpezlivosť, je to len 2 a pol týždňa.

1.2.2020 17:51:52

coop
Tak 5 kompetetívnych scenárov bude prerobených do coop módu, budú nejaké nové mechaniky, napr. ak dostanete 5. stupeň radiácie, tak zmutujete, budú nejaké modifikácie a ak som dobre pochopil, tak bude nejaká kocka, čo sa pridá k hodu, ak stoja hrdinovia spolu na políčku (to som celkom nepochopil z videa, takže to môže byť trochu inak). Rovnako sa zmenia karty agendy a postupovať by sa malo podľa pôvodných kariet s číslami, ale plniť sa bude môcť len úloha za tú frakciu za ktorú hrajete.

Viac info bude v článku, čo má teraz niekedy vyjsť.

20.2.2020 20:17:59

...
Teď už jenom - co na to Blackfire?? :-)

20.2.2020 21:20:10

Atomic Bonds
Tady odkaz na celý článek. Cena na webu FFG $14,95. Vyjít by mělo cca v květnu (v EN, samozřejmě). Osobně v tomhle BF věřím, že budou chtít vydat. :-)
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2020/2/20/atomic-bonds/

20.2.2020 21:38:18

ANO
BUDE ČESKY

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

21.2.2020 00:25:50

Díky
Michale, díky za skvělou zprávu!
M

21.2.2020 06:10:30

Super.
Díky moc za potvrzení :-)

21.2.2020 08:13:54

super
Jupí, takže konečne sa ten Fallout bude dať normálne zmysluplne hrať?!

22.2.2020 18:11:04

trastof
my sme už teraz hrávali podľa coop pravidiel a príbehovo dosť podobne a bola to úplne v pohode hra. samozrejme mechanicky sú iné pecky, ale ak je človek fanúšikom žánru, tak to bol super, takže myslím, že toto bude tiež - navyše prekvapili aj novými mechanikami, ktoré balancujú muchy, na ktoré si ľudia najviac sťažujú

22.2.2020 18:31:12

ludomyl
Určite súhlasím, tie co-op pravidla si táto hra pýta ako snehuliak sneh v lete. Mechanika víťazstva nebola navrhnutá zrovna najšťastnejšie v komplexe hry. Questy a ich linky sa mi páčia veľmi. Stretnutia tak isto. S predmetmi sa taktiež mohli pohrať lepšie.
Chcem sa ťa spýtať ludomyl, či počas hrania nemáš pocit repetetívnosti nepriateľov? - vzhľadom na to, že ich je na môj vkus málo. Na BGG som našiel custom tokeny nepriateľov, ktoré si môžeš pridať do hry.

22.2.2020 18:45:14

repetetívnosť nepriateľov
Tak my to hrávame tak raz za dva mesiace, hry točíme, takže nemám ten pocit. Ono nepriatelia tu nie sú tým hlavným, sú len akousi vedľajšou príťažou, takže je viac menej jedno, či sú tí istí alebo nie. Okrem toho, tým, že to nie sú figúrky, ale len žetóny, tak ani neviem, či sa niektorí z nich vôbec opakuje, čo pri figúrkach by určite možné nebolo.

22.2.2020 19:12:35

Vybíráme z Bazaru

Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas