Fabula - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Libellud
Autoři: Jean-Louis Roubira
Régis Bonnessée
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Procházím pravidla a protože jsem ještě neměla to štěstí si hru zahrát, nejsou mi všechny body úplně jasné.

1) Jakou roli hrají postavy, které si hráči na zač. hry vylosují? Musím např. jako hráč s postavou elfa při vyslovení návrhu Grimmovi (k pokračování pohádky) použít v mém návrhu bezvýhradně postavu elfa?
2) Použití první či třetí osoby. Při vyslovení návrhu mohu použít a) já, elf, jsem našel klíč...Nebo i b) on (myslím-li elfa) našel klíč. Každopádně stále se jedná o tu samou postavu?

Díky
29.11.2010 10:12:05

akela
pravidla jsem nečetl, ale vysvětlovali nám je v essenu. Hráli jsme to tak, že 1. ano, používáš tu svoji postavičku, to ti právě dá variabilitu při opakovaném hraní.
2. to bych nechal na domluvě mezi hráči jestli jim vyhovuje víc první nebo třetí osoba. Třetí bych řekl, že je víc atmosférické a zní to líp, ale první je dle mého zase jednodušší. Třetí už chce větší vyprávěčské schopnosti.

29.11.2010 10:44:09

kandelabr
Díky.

29.11.2010 14:16:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla v grafice
Zdravím. Dál jsem si tu práci, že pravidla co zde jsou jsem mírně opravil ale hlavně vložil do grafiky. Máte někdo o ně někdo zájem? :)

17.12.2013 17:03:08

kjubo
tak je sem pověš

18.12.2013 19:59:24

Kjuba
Díky za pravidla v grafice ;)

19.12.2013 09:12:15

Vybíráme z Bazaru

Talisman: Krvavý měsíc
Talisman: Krvavý měsíc
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas