Everdell: The Complete Collection

xxxxxxxxxx hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Everdell: The Complete Collection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: REBEL.pl
Starling Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prodej

Mám tu jedno nerozbalenou kopii na prodej, než hra dorazila tak u nás zájem o tento her dost upadl.

24.1.2023 15:02:17

To je těžko, hodně lidí už má z dřívějška v CZ is některými rozšířeními, někteří vyloženě jdou po češtině, protože anglicky moc neumí. Není tam nic moc navíc, ano dvě rozšíření nová, která se ale dost pravděpodobně taky objeví v CZ. Promo karty taky nic moc zajímavého, je to fakt spíš sběratelka pro fajnšmekry, já jsem rád že ji mám a baví nás to, CZ jsem si nechal jen základ pro občasné hry s těmi, co anglicky nevládnou. Navíc na Tlama games se to pořád dá objednat, takže záleží jakou nabídneš cenu.. za mě lepší si nechat a časem cena poroste, teď je ještě brzy.

24.1.2023 16:16:43

Není moc důvod, aby to závratně rostlo, mělo by to být myslím normálně dostupné. Respektive asi to nebude na trhu ve velkých objemech, ale dotisky budou. 

24.1.2023 19:17:34

Já bych taky nespoléhala na to, že to závratně poroste. Her vychází pořád spousty a jakmile vyjdou všechna roszireni v češtině, tak ochota kupovat cokoliv v angličtině nebude veliká. 

 

24.1.2023 19:22:33

Zkus to spise v zahranici nez tady. Zuuuuzan ma pravdu.

24.1.2023 20:40:24

Veď skús nahodiť do bazáru a uvidíš. Možno predáš, možno nie. Následne zahraničie.

24.1.2023 21:23:17

Ahoj, válí se někomu doma neupotřebený Everdell: Deluxe Resource Vessels? Koupím :)

28.4.2023 00:26:27

Už jsem narazil na názor některých vlastníků Complete edition, že jsou přiložené nálepky ošklivé. Mně se líbí, tak tady rovnou zmíním, že kdyby je chtěl někdo za úplatu poslat dál, tak se hlásím jako zájemce. Díky předem!

22.1.2024 15:04:25

Vybíráme z Bazaru

Rallyman GT
Rallyman GT
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas