Everdell: Pearlbrook – Freshwater Pack

xxxxxxxxoo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Everdell: Pearlbrook – Freshwater Pack - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Divukraj
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Starling Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz

Neví se, jestli se chystá cz verze tohoto minirozšíření?
27.2.2021 19:36:26

Když jsem psala na REX hry obledně rozšíření Rughworta, tak jejich odpověď byla, že Starling games už tyhle malý rozšíření neplánuje. Což mě docela štve, protože tady je obrovská nálož kartiček se šutrama, což by u Perlavy dávalo konečně smysl :(

13.2.2022 10:22:11

Jenom doplním..
Neplánuje, protože v dalších printech (minimálně EN) už má být pouze 1 verze krabice, a to se vším všudy. Ještě je ale otázka, jak rychle se to promítne i do CZ.

13.2.2022 17:17:01

Otázka na @aneken , chystá sa nejaká dotlač/dotisk perlavy kde by bol už zahrnutý ten Freshwater Pack, alebo je to bez šance že sa obsah tohto mini rozšírenia objaví niekedy v CZ jazyku? Ďakujem vopred za odpoveď

19.1.2024 09:35:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Jo, tohle fakt chci.

19.1.2024 11:51:19

Ahoj, Freshwater už není v ceníku, nabízejí nám sběratelskou edici Perlavy, ale strašně draho, vychází to cca na 1900 Kč takže je to netisknutelné… Bohužel Starlingové mají tuhle cenovou politiku a nejde s tím nic moc dělat…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

19.1.2024 14:04:43

Tak to je veľká škoda :( tak asi si kúpim tú perlavu v takej podobe ako je teraz keďže ako vravíš, tá zberateľská edícia určite nebude v CZ. Kadžopádne dík za info.

19.1.2024 15:07:24

Vybíráme z Bazaru

Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas