Divukraj - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gém Klub Kft.
Hobby World
Maldito Games
REBEL.pl
Starling Games
YOKA Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter Newleaf+Mistwood+Big Ol' Box of Storage

Ahoj, je tady někdo, kdo bude objednávat Divukraj, respektive Everdell z nové KS kampaně? Doufám, že jednou vyjde u nás i česky, že se Rexíci nějak domluví, ale riskovat to nechci. Navíc ten big box (Big Ol' Box of Storage) je super a ten bych chtěl určitě. A k tomu za cca 600 Kč i originální oříšky na suroviny, vozíky a mušli. Sice mám už vytisknuto na 3D tiskárně, ale mít to "originá" a komplet je lákavé. Jen jsem ještě nikdy z KS nic neobjednával. Až letos a to jsem se jen přidal ke 2 kampaním, kde to řeší někdo jiný. Takže pokud s tím má někdo zkušenosti a bude to řešit, tak já se hlásím jako první dobrovolník :D

KS kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/starlinggames/everdell-mistleaf/description
11.3.2021 17:57:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Nestrašte, doufám, že já to budu mít v pohodě, balík mi přišel v pondělí, ale jsem pracovně mimo, tak se k tomu dostanu až za dva týdny nebo do toho budu muset přemluvit přítelkyni :D 

12.11.2022 15:11:38

Me uz prislo ze ji odeslali tak snad to vporadku dojde. Vyridili to behem par dni.

12.11.2022 16:07:31

Myslíte, že by byl zájem čistě o big box? Bez dalších doplňků. Často přenáším hry a ten big box mě fakt překvapil svou velikostí. 

13.11.2022 16:49:16

@černý vlk Já bych ho neprodával, je fakt krásný, sběratelský kousek, byť je to jen krabice :) Má to tak i větší cenu mít to komplet, ostatně bez toho to je pak tak nějak blbě prodejné, byť neplánuješ prodej, nikdy nevíš.. ale jak uznáš za vhodné. 

14.11.2022 15:06:14

Je to pěkný, ale je to moc obrovský… Myslel jsem právě, že tou big box uspořím místo, ale to tady asi neplatí… S Folded Space insertem by se to vše mohlo vlézt do 2 základních krabic…

16.11.2022 11:41:21

@MikeDundee No já to mám tak, že se mi to jako líbí, krabici mám vystavenu na nejvrchnější polici a je to parádička :) ale jinak souhlasím, hlavně chystat z toho hru je na rovinu opruz. Ještě pokud máš variantu s mystičkama, tak asi ok, já je nebral a tím jsem to trochu zabil, takže minimálně veškeré žetonky, surovinky a pod. budu mít bokem v praktické krabičce s přihrádkama, tak jako jsem to měl před tím, krabičku jen položím na stůl, otevřu a hraju, nezabírá moc místa a je tam všechno, misky po hracím plánu mi stejně nevyhovují (ale pořád lepší než to sáčkovat a rozsypávat). Ještě zvažuju, že ten plastový kus na misky a komponenty úplně vyhodím z boxu a dám tam místo toho tu krabku. Líbí se mi insert na karty, dílky herního plánu a krabice na tu hromadu meeplů, ale budu to prostě muset nějak upravit, aby pak příprava hry nebyla zdlouhavá a otravná, mohli ten insert udělat kvalitněji, ale asi by to zas bylo dražší..

16.11.2022 12:46:48

Tak konečně je také doma, bral jsem i misky a knížku. Pošta - klasika - žádná SMS, žádný telefonát, žádný papír ve schránce… kdybych nesledoval trasování na webu, ani nevím, že mi něco (ne)přišlo :( Takže se mi to z pobočky téhle pafirmy trošku proneslo.


Udělaný je to krásně a že krabice bude obří bylo z updatů na Kickstarteru patrné dost brzy. Jen těžko jsem ji ještě nacpal někam do bytu. A také jsem rád, že celý obsah se zdá být ve správné řeči :)

17.11.2022 00:19:28

Ahoj, nemáte někdo náhodou “navíc“ originál misky na suroviny? Já debil je nevzal spolu s big boxem a teď je mi to líto :)

17.11.2022 16:05:56

Já je mám, ale budu je prodávat včetně CC Extra Care :-)

17.11.2022 19:01:09

Tak konečně dorazil big box včetně obalů a mističek. Takže jsem hned zanoroval dolů a bohužel jsem chytnul sérii s maďarskou deskou a z TTT se mi vrátila automatická odpověď, že budou fungovat až 7.12. (thanksgiving + PAX) takže si na novou desku asi ještě počkám.

24.11.2022 17:24:39

Ja zažádal 3 dny zpět a bez jakéhokoliv komunikace mám dnes číslo balíku od DHL 🙂

14.12.2022 07:38:20

@Vito Scaletta taky jsi žádal o novou desku? Mně totiž taky dnes přišel mail s číslem k dhlku, ale je to číslo, pod kterým mi přišla celá krabice. 

14.12.2022 08:39:08

Já o nic nežádal a přišlo mi také oznámení od DHL.

14.12.2022 08:46:36

Kdyby někomu utekly misky nebo je zazdil jako já :) na netu je zdarma celý set, ano není to origoš, ale vypadá to podobně a sedne to do insertu. 

Já si vytiskl a nabarvil: https://serenitka.rajce.idnes.cz/Everdell_misky/
 

Kdyby někdo nevládl tiskárnou, mohu případně posloužit, jinak si můžete stáhnout a vytisknout tady: https://www.thingiverse.com/thing:5627753?fbclid=IwAR3yN9mDsv6gOz_PNDT-LM3R7BX_PVOqa2XuInPjRpwaDl3wqueAs-Nvfqo

 

14.12.2022 08:49:35

Ty replacementy za maďarské desky budou teprve posílat. To jen spárovali tracking číslo s objednávkou. Taky mi to přišlo, ale je to tracking number původní krabice. Už mi i odpověděli, že desku pošlou a že mi zase přijde nové tracking number. Už je o tom zmínka i v KS updatu, tzn. kdo si nezažádal o replacement, tak by měl. Je tam přímo odkaz. Zjevně Číňan co to kompletoval, udělal chybu a nepřišlo se na to a týka se to větší části krabic.

20.12.2022 10:57:53

Dnes mi přišla notifikace, že náhradní EN desku poslali DHLkou.

23.12.2022 15:18:50

Vybíráme z Bazaru

Záhadné případy
Záhadné případy
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas