Divukraj - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gém Klub Kft.
Hobby World
Maldito Games
REBEL.pl
Starling Games
YOKA Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter Newleaf+Mistwood+Big Ol' Box of Storage

Ahoj, je tady někdo, kdo bude objednávat Divukraj, respektive Everdell z nové KS kampaně? Doufám, že jednou vyjde u nás i česky, že se Rexíci nějak domluví, ale riskovat to nechci. Navíc ten big box (Big Ol' Box of Storage) je super a ten bych chtěl určitě. A k tomu za cca 600 Kč i originální oříšky na suroviny, vozíky a mušli. Sice mám už vytisknuto na 3D tiskárně, ale mít to "originá" a komplet je lákavé. Jen jsem ještě nikdy z KS nic neobjednával. Až letos a to jsem se jen přidal ke 2 kampaním, kde to řeší někdo jiný. Takže pokud s tím má někdo zkušenosti a bude to řešit, tak já se hlásím jako první dobrovolník :D

KS kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/starlinggames/everdell-mistleaf/description
11.3.2021 17:57:12 | Upraveno autorem (porovnej)

matroš
Aneken sám pochybuje, že by vydali tu kompletní edici a jestli se jim povede vydat všechna rozšíření v CZ, tak to vyjde zhruba na dvojnásobek co ENG. O těch malých upgrade pacích typu Fresh water odhalil, že by to vyšlo asi jako Perlava.

11.3.2021 18:25:02

Havelock

Já si právě říkám, že Spirecrest a Bellfair by ještě česky vyjít mohly. A ty další dvě bych si koupil anglicky (navíc, když to prý pak bude za 60$ a teď je to za 30$) a při nejhorším bych na obaly nalepil české přelepky. Ale hlavně mi jde o ten Box s insertem, to si myslím, že asi u nás nebude. A jako bonus ty 3D doplňky.

11.3.2021 18:47:10

KS NewLeaf Mistwood

Ahoj,
já připojení se zvažuji. Rád si přečtu, zd nás bude víc, či o nich druzí soudí.

11.3.2021 18:51:12

Komplet
Já do toho určitě jdu. Lepší deal na komplet sestavu (v "prémiové" sběratelské verzi) už nebude. Česky, upřímně, tak v roce 2025, jestli vůbec (ale moc rád se nechám překvapit).

Ještě se to může změnit (neočekávám), ale psali, že žádné slevy na multipledge neplánují.

Tzn. komplet je za $199 + $ 26 + 19% = $268

Každopádně, kdyby někdo vyloženě chtěl, můžeme se domluvit, vezmu toho klidně víc. :-)

11.3.2021 19:05:59

Multi
Multi by mi dával smysl pouze pro rozšíření. Pro complete edition multipledge snad ani pořádně nejde. Ta bedna je fakt velká + uvádějí váhu kolem 9kg.

Já 100% beru rozšíření + big box. Ještě přemýšlím nad tím artbookem, protože vypadá fakt nádherně!

11.3.2021 19:19:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Multi asi nepůjde a koupit Komplet nebo ne?

Trochu jsem to ještě studoval a opravdu to vypadá, že nebude žádná výhoda v tom, když toho koupíš víc. Prostě za to zaplatíš další poštovné.

Ví někdo, jestli Spirecrest a Bellfaire vyjde opravdu česky? Protože jestli ne, tak za stejnou cenu, co bych pak koupil tahle dvě rozšíření u nás v angličtině, tak můžu mít z KS navíc základ, Perlavu (s 3D kartonovými divy), Legendy, Slyšte! Slyšte! Freshwater (třetí malé rozšíření, které u nás nevyšlo) a jako bonus ještě dřevěný strom. Ale nevím, jestli bych pak někde udal základ s Pearlbrookem a 2 malými rozšířeními, případně i Spirecrest a Bellfaire, když to u nás bude vše už česky.

Takže se vlastně rozhoduji, jestli 2 nová rozšíření, box (99$) a Luxusní nádoby na zdroje (25$) + 25$ pošta a 28$ daň, čili celkem 177$ respektive 3900 Kč
a nebo
Komplet za 6545 Kč s tím, že něco možná někomu udám, ale moc bych na to nespoléhal, takže mi doma zůstanou 2-4 velké krabice.

12.3.2021 01:34:32

Mitroš86
Spirecrest a Bellfaire česky spíš budou, ale jistotu nemaj ani Rexíci (oficiální vyjádření typu chtěli bychom to vydat).
Upgrade packy (typu Freshwater) spíš nebudou kvůli ohromně vysoké ceně.

Pod cenou jde prodat na bazaru cokoliv. Záleží, jak moc chceš minimalizovat ztrátu vs. jak dlouho jsi ochoten nechat si na to doma prášit.

12.3.2021 11:00:56

Complete Collection

Zdravím Vás pánové,

uvažují nad Complete Collection, ale napadla mě jedna věc, Když se vydala Perlava pro retail, tak byla dost očesaná oproti KS verze. Když vezmu CC, bude tam KS verze anebo retail verze her? Nezahlédli jste to někdo v comentech? Potažmo neřešili jste to někdo? Zkusila jsme jim poslat zprávu, ale věřím, že teď budou zahlceni.

Děkuji za info :)

23.3.2021 15:34:01

Studdcy
Complete obsahuje 3 upgrade packy, ktere ti z obyc her udelaji collector´s edice. Akorat k tomu nejsou krabice a vse je v jednou big boxu

23.3.2021 15:35:52

Nevíte někdo bližší datum, kdy by mohli objednávku z kickstarteru doručit?

19.2.2022 23:10:40

Pokud vim, tak pledge manager porad neni uzavreny. Takze … za dlouho.

20.2.2022 07:11:35

Reálně bych to očekával na Vánoce 2022. Pokud to bude dřív, budu skákat radostí.

20.2.2022 12:28:28

Ahoj, mám dotaz, když objednám komplete collection, je to v jedné bedně? Má smysl kupovat k tomu ten big box? Nebo je to blbost…

 

Lákají mě samozřejmě i add-ons mystičky a obaly. Máme doma Divukraj a Perlavu a zrovna Perlava byla tak vybrakovaná, že si říkám, že asi nevadí, když bude doma i KS verze.

5.3.2022 08:10:19

Nevíte náhodou, jestli karty s KS obaly vlezou do stromu?

5.3.2022 08:22:33

@Dasa92 pokud objednáš Complete Collection, tak to už v big boxu bude.

5.3.2022 09:40:33

Už se přibližně ví, kdy (měsíc) to dorazí?

18.5.2022 15:46:15

Ad Černý vlk, neví.. bohužel, taky mě to mrzí, ale v číně je stále přísný lockdown, takže nedokáže nikdo říct, kdy se věci pohnou.. osobně to vidím na začátek příštího roku, pokud se stane zázrak, tak třeba někdy k vánocům, ale moc tomu nevěřím, proto i teď beru Skálověží, pak se to hold prodá, až přijde kompletka v EN.

18.5.2022 15:52:57

@černý vlk zatím nic. V posledním update tak akorát zmiňovali, že továrna byla několikrát dlouze zavřená kvůli čínské 0-covid policy. 

18.5.2022 15:53:22

Tak v Americe, Austálii a Číně už začaly hry přicházet :) Tak jsem zvědavý, kdy je začnou rozesílat v Evropě. Podle fotek (a zatím jediného videa) je to opravdu obrovská krabice, je větší než Gloomhaven :D Takže bude trošku problém se skladováním, ale co, prostě to někam vystavím :D Tady je to video: https://www.youtube.com/watch?v=uiOQgOUjliE&ab_channel=GamingDragon

26.9.2022 16:34:02

Takže u nás v prosinci.

26.9.2022 18:05:49

@černý vlk Nebyl bych tak pesimistický, zrovna psalo pár lidí z Německa, že už jim taky přišlo trasovací číslo :)

27.9.2022 10:58:06

@LurDaeron Mám backnutou big box + 2 rozšíření (newleaf, pavouky). Complet edice asi chodí teď, ale co jednotlivé části? Navíc v zářijovém updatu psali, že se bude rozesílat až do prosince. No bylo by hodně cool dostat tu hru dřív.

27.9.2022 11:12:40

Taky už se těšíme doma :) Německo a Rumunsko už má sledovací čísla balíků, otázka jak to berou, no snad se brzy dočkáme, spíš bych to viděl tak na ten listopad/prosinec.

27.9.2022 14:11:49

Tak už mám taky sledovací číslo :) a psali, že nejprve jdou complete boxy, pak tedy až asi ty samostatná rozšíření, kdo si objednal.

28.9.2022 09:17:45

Nakonec jsem to propásla 🫣🤦‍♀️. Na kolik ten big box/all in se clem a dopravou vyšel? Ať vím, jak moc plakat u objednávky v Tlama games?

28.9.2022 20:37:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nemesis - CZ, nabarveno, 3D doplnky, Untold Stor.1
Nemesis - CZ, nabarveno, 3D doplnky, Untold Stor.1
Akt. cena: 3899 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas