Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kooperativní mód

Je šance, že by designéři přidali do hry kooperativní mód? Třeba jako stretch goal? Máme rádi Mage Knight, Gloomhaven apod. jako coop, ale hraní proti sobě nás v takové hře vůbec neláká. Pokazit spoluhráči zážitek z prozkomouvání a boje by zničilo šanci dostat Euthii znovu na stůl.
7.5.2020 12:20:02

AI potvor
Jednou z hlavných devíz Euthie je práve ovládanie potvor hráčmi a tým je AI potvor o niečom inom ako len potvora "bez duše".
Ale podľa mňa sólo boje sú presne to čo hľadáš...

7.5.2020 12:40:33

Coop
Asi muzes pro coop vyuzit variantu boju pro solo, kdy potvoru ovlada balicek karet..a jakozto hrdinove se zamerite na kooperativni spolupraci a dohodu co kdo kde vymlati, vytezi, sebere, atd...a nasledne souboj s drakem....ani si nemusite vzajemne platit zlatak za obsazena tezebni a nakupni mista...zadna podstatna zmena pravidel...a mas coop

7.5.2020 20:55:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Coop kampan

Coop je v diskuzi v kampani zadany, pomohlo by jeho pridani pro lepsi funding...nicmene Tadeas k nemu byl rezervovany jiz pred kampani, a otazka je zda je vubec mozne slibit v kampani neotestovany mod...nekteri cizi vyvojari by ho asi pro lepsi funding slibili ????

7.5.2020 20:59:05

Plota
Ja myslim, ze Tadeas neni hloupy a tyto jednoduche upravy jej davno napadly a jak se sam vyjadril, neco takoveho zkouseli a moc to nefungovalo.

Za me je coop mod must, protoze to nemam s kym hrat s vyjimkou deti a koupit si hru, ktera bude jet tak lezet na policce a prasit se na ni, to nedava smysl (par her uz takovych mam :) ). Takze si myslim, ze Tadeas prijde urcite za par let s pokracovanim, kde uz coop bude a ja si taky prijdu na sve.

8.5.2020 09:25:44

Coop
Osobně bych taky kooperativní mód uvítal. Většinou mám spoluhráče z rodiny a na konci je mi úplně jedno jestli jsem vyhrál nebo prohrál. Pokud hrajeme spolu, baví mě to víc. Z videí co jsem viděl je mi jasné, že upravit hru do coop módu není jednoduché. I proto je škoda, že počet backerů na KS se prakticky zastavil. Určitě by měli autoři volnější ruce, kdyby se shromáždila větší částka.

8.5.2020 20:10:07

Kooperace v Euthii
Ahoj všem a díky za zájem o hru.
Již několikrát jsem to někde psal, ale napíši to znovu, ať je to všude. Euthie je navržená pro kompetitivní hraní a kooperativní scénáře jako takové by změnily kompletně průběh hry, boje, rozhodování a mnoho schopností hrdinů by v tu chvíli přestalo dávat smysl a museli by se vyměnit za jiné. Přemýšleli jsme o tom hodně protože mi to přišlo zajímavé, ale udělat takové úpravy zabere třeba půl roku práce celého core týmu.
Tedy máme v plánu dát možnost hrát stávající Euthii v takznavé semi-kooperaci (zatím jeden scénář), kde bude nějaký společný cíl na konci, ale boje budou fungovat stejně.
A nebo lze boje vyhodnocovat tak, jak zde již bylo řečeno, ale je třeba ve hře upravit pár základní principů, aby hra zůstala vybalancovaná. Tohle rozhodně přidáme jako možnost do pravidel, či k nějakému dodatku. Upozorňuji ale, že hra na to není plně stavěná, tedy vytratí se pak interakce mezi hráči a někomu to nemusí vyhovovat. :-)
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

8.5.2020 20:32:10

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg + Nippon Expansion a solo mód (EN)
Blitzkrieg + Nippon Expansion a solo mód (EN)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas