Europa Universalis: The Price of Power

xxxxxxxxxx hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Europa Universalis: The Price of Power - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Středověk, Období kolonizace, Renesance
Herní kategorie: strategická, válečná, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Aegir Games
Ediciones MasQueOca
NAC Wargames
Autoři: Eivind Vetlesen
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound/plánovaná expanze/čeština

Budu se mýlit, když uvažuji tak, že Liška spojí svou plánovanou češtinu s chystanou expanzí Defying Destiny na Gamefoundu (tzn. mít možnost v češtině i novou expanzi)? A mýlil bych se, kdyby se v rámci kampaně objevila možnost mít k dispozici komponenty pro České království? :D  

12.2.2024 21:10:35 | Upraveno autorem (porovnej)

To @miragent z FB Foxíků

“Hra bude dostupná v kampani v provedení Deluxe edice (tedy integrované rozšíření, které přidává novou část mapy, možnost hry až 6 hráčů, karty událostí pro IV. věk, dvouvrstvé desky hráčů atd.). V kampani bude nastaven minimální počet českých pledgů, aby česká edice vznikla, ale uvažujeme o nízkém čísle 150. Zatím je domluveno, že součástí českého pledge bude exkluzivní promo balíček karet událostí a scénáře zaměřené na Království české. Rovněž ostatní doplňky (karty botů a velká mapa) budou dostupné v české verzi. Stretch pay (možnost splátek na Gamefoundu) by měl být rovněž dostupný. Pevně věřím, že se realizace povede a z této nádherné krabice se stane vyhledávaný herní a sběratelský artikl.”

12.2.2024 21:23:59

@PetrPB JJ. Akorát tam není info o té expanzi. Což mě hodně zajímá.

12.2.2024 21:26:52

Osobně si myslím, že by se nové expanze v ten moment taky týkal ten dolní limit počtu kusů, takže těžko říct, zda se najde dost zájemců i o ni. Co tak naznačovali tvůrci v prvotním mailu, tak by nové rozšíření primárně mělo být zaměřené na nové scénáře a národy, takže přinejhorším není tak “nutně potřeba” pro ucelený zážitek, byt chápu, že to v ten moment už chce mít člověk všechno.

Jinak mě dvakrát netěší ta zmínka o exkluzivním obsahu pro českou verzi, bral jsem anglickou deluxe v původní kampani, půjdu tím pádem do anglického rozšíření a rozhodně nemám v plánu brát českou verzi jen kvůli možnosti hraní za České království.

13.2.2024 08:37:49

IN

Nová expanze zatím není předmětem lokalizace.

----------------------
Majitel liščí krabice

13.2.2024 08:53:38

Taky mě poněkud zrozpačitělo (při vlastnictví AJ verze) že v CZ verzi bude exkluzivní obsah… u téhle hry se snažím být kompletista a tohle by mě mrzelo.

Pokud se vám zdá situace zcela bezvýchodná, vzpomeňte si na humry v akváriu na palubě Titaniku...

13.2.2024 09:41:07

@IN Díky za info. Budu doufat, že zájem bude takový, že se ta otázka minimálně nastolí. Věřím, že se najde řada lidí, kteří koupi základu pojmou minimálně jako investici či sběratelský kus, protože počin to je grandiózní.

13.2.2024 10:28:17

IN

Myslim, ze obsahu je uz v zakladu a v prvnim rozsireni, ktere je soucast Deluxe edice tolik, ze to na nejakou dobu vystaci. Pojme postupne. Kdyz hra bude mit uspech, bude samozrejme i dalsi obsah.

Zmineny balicek udalosti Kralovstvi ceskeho by mel byt prevzaty prave z noveho rozsireni. Spis slo o to udelat CZ edici na Gamefoundu atraktivni. 

----------------------
Majitel liščí krabice

13.2.2024 11:57:57

@IN Úplně tomu rozumím. Jestliže bude to České království z expanze, tak to původní dilema částečně odstraňuje. I tak asi budu muset mít obě verze. Původně bych anglickou prodal. Bude hodně záležet, co rozšíření bude dál nabízet. Díky.

13.2.2024 14:13:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to já logicky zůstanu u AJ verze. Když už jsem se jednou ta pravidla naučil, česká verze mi nedává tolik výhod, abych přešel na ni. Navíc bych musel řešit prodej anglické verze která teď po oznámení nebude tak atraktivní. Na to rozšíření se těším a rád bych ho celé.  Tímto se omlouvám lišákovi že toto bude jedna z mála kampaní kterou bohužel nepodpořím, ale každopádně držím palce ať to vyjde - ta hra je perfektní.

Pokud se vám zdá situace zcela bezvýchodná, vzpomeňte si na humry v akváriu na palubě Titaniku...

13.2.2024 17:12:22

Vybíráme z Bazaru

Root: Rozšíření Říčního lidu
Root: Rozšíření Říčního lidu
Akt. cena: 709 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas