Europa Universalis: The Price of Power

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Europa Universalis: The Price of Power - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Středověk, Období kolonizace, Renesance
Herní kategorie: strategická, válečná, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Aegir Games
Ediciones MasQueOca
NAC Wargames
Autoři: Eivind Vetlesen
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fan Překlad

Ahoj, jsem velký fanda této hry na PC, takže backnutí bylo jisté. Bohužel moje znalost angličtiny je poměrně omezená a to nemluvím o mojí herní skupině. Proto jsem se pomalu pustil do překladu (nezapírám, že v něm často používám goggle a DeepL). Nicméně by se mi hodila pomoc. Ať už jako další kdo by překládal, nebo alespoň jako konzultant na téma jak nejlépe přeložit pojmy jako Manpower, Monarch Power, …. Samozřejmě se budou hodit korektoři kteří odchytí chyby a překlepy. No a nakonec někdo kdo by to dokázal dát do grafiky (tam jsem na tom podobně jako s angličtinou :-) 

Dejte mi vědět jestli a jak by jste se chtěli zapojit. Zatím pracuji na souborech které jsou na diskordu https://discord.gg/UfSfNMxt

Díky JJ

1.6.2021 15:38:52

A to už mají finální verzi pravidel? Asi před měsícem jsem zjišťoval situaci a ty pravidla, co byla ke stažení, byla hodně stará a prý hodně neaktuální.

1.6.2021 19:58:01

Pravidla ještě nejsou komplet, ale dát dohromady lidi, dohodnout se na termínech a pomalu se připravovat už můžeme.

Teď hlavně zjišťuji zájem, jestli někoho seženu, nebo v tom zůstanu sám.

1.6.2021 21:54:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Pokud dodělají pravidla na finální verzi a zaktualizují TTS modul, tak se chystám na videonávod. Než tyto 2 věci budou, tak můžu zatím jen čekat. :-)

16.6.2021 19:08:50

Tak hlavní pravidla jsem už nahrubo přeložil. Teď překládám FAQ a live úpravy pravidel které jsou dostupné. Zatím je to spíš tréning na hlavní překlad až bude hotový a taky pro to abych si mohl zahrát na TTS už teď a držel se aspoň základních pravidel. Jestli budete někdo chtít tak dejte vědět můžu vám je poslat. Až budou originál pravidla tak je nahraju sem.

17.6.2021 12:29:06

Ahoj, rád bych tě nějak podpořil. Sice anglicky neumím  tak dobře ale rád budu  k ruce. Až to dorazí tak bych se rád vrhnul na amatérské počešťování karet. 
+  Odkaz na discord už nefugnuje. Poslal bys mi pozvánku ? :)

29.12.2021 13:12:05

Vyšla finální verze pravidel, co má jít do tisku + sólo pravidla + kniha scénářů I. a II.

Kromě pravidel. Budete překládat prosím i karty?

 

Zde ke stažení na KS v poslední aktualizaci:

https://www.kickstarter.com/projects/aegirgames/europa-universalis-the-price-of-power/posts/3475488

14.4.2022 21:25:55

Vybíráme z Bazaru

Stuffed Fables, Brno
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas