Escape Room: Úniková hra pro 2 hráče

xxxxxxxooo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Escape Room: Úniková hra pro 2 hráče - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní, logická, úniková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bloody Mary - nefunkční aplikace?

Ahoj, zkoušeli jsme ukázkovou hru Bloody Mary a i když jsme si byli vcelku jisti, že máme vše správně (a i se nám to následně potvrdilo, když jsme se podívali přímo na řešení a průvodce), tak nám aplikace na www.escaperoomthegame.com odmítala přijmout ty správné klíče.

Teď, když se znovu dívám na tu aplikaci, vidím sice, že obrázek při výběru hry ukazuje Bloody Mary, ale na podtitulku se píše Únos a i URL končí na /kidnapped, takže bych řekl, že je tam špatný odkaz.

Bohužel nám to včera zkazilo první dojem ze hry.

1.9.2023 06:48:25

Ahoj,

díky za upozornění, divné… řek bych, že to určitě fungovalo, nicméně cesty virtuálního osudu jsou nevyzpytatelné a je možné, že s nějakou aktualizací mohlo dojít k nějaké nežádoucí změně.

Podívám se na to a pokusím se zajistit nápravu. I když u těch aktualizací je to vždy běh na dlouhou trať.

edit:

tak jestli správně rozumím, jedná se o aplikaci na webu. Problém není v odkazu, ale že “unesený” má špatnou úvodní ikonu. Scénář Bloody Mary je více vpravo a odkazuje (a funguje) Ok. Každopádně chybu jsem nahlásil. Díky

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

1.9.2023 08:23:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, jedná se o webovou aplikaci. V aplikaci pro mobily totiž pro češtinu žádné hry nejsou, jen odkaz na ten web. Aspoň tedy na mém Androidu.
Mám #Escape Room: Úniková hra pro 2 hráče i #Escape Room: Úniková hra pro 2 hráče - 2.díl a nabyl jsem dojmu, že tatáž ukázková hra Bloody Mary je součástí obou (jednu krabici jsem zatím neotevřel).

Nicméně, když se na webu rozklikne odkaz na tu chybnou Bloody Mary (https://escaperoomthegame.com/cs-CZ/adventures/kidnapped), tak Průvodce i soubory Ke stažení patří k Bloody Mary, takže problém je hlubší, než jen popisek.

BTW u té verze aplikace odkazované z horrorového dílu (https://escaperoomthegame.com/cs-CZ/adventures/bloody-mary) je zase chybný odpočet, který je nastaven na 60 minut namísto 15. Navíc po zadání správné kombinace klíčů se odpočet nezastaví (což bych čekal, že se má stát), ale jen zeleně zabliká a pak pokračuje v odpočtu dále. Ale možná je to správné chování.

Každopádně díky, že ses s tím zabýval.

1.9.2023 13:31:21

No super… koukám, že o web se stará člověk, který o té hře vůbec netuší… díky za podrobnější popis problému, nahlásím i to. Snad se na to podívá komplexněji, popisovat všechny nestandardnosti asi není v silách laického testera…

edit: ad chybné chování aplikace (60 min a zablikání): tak jsem to zkusil i v holandštině (původem je hra z Nizozemí) a bohužel se aplikace chová stejně (špatně) i tam. To opravit svépomocí nesvedeme, to bude otázka nejspíše přímo na Identity games a to nevím nevím… Nebo jestli je to podle nich správné chování je věc druhá… Na druhou stranu aplikace k “Unesený” má odpočet od 15, takže to opravdu vypadá na chybu v originálních datech a měla by jít snadno opravit…

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

1.9.2023 14:17:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dědicové trůnu + rozšíření (CZ) + obaly
Dědicové trůnu + rozšíření (CZ) + obaly
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas