Era of Inventions

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Era of Inventions - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Huch & Friends
Quined Games
Autoři: Anthony Daamen
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Má někdo zkušenost s touto hrou? Co jsou plusy a mínusy? Líbí se mi možnost registrovat patenty, ale i možnost vyrábět padělky...
Dá se s něčím srovnat?

23.8.2018 14:35:37

re:
Hrál jsem to na Yucata.de, ale jako tahová verze je to nehratelné, protože se na vlastní tah třeba čekalo i týden ve 4 hráčích. Přeskočím moji posedlost technickým rozvojem 19.století a Paříži tehdejší doby, což je to nejlepší na téhle hře. Mechanika je fajn, lehké pravidla, oddechovný workplacement. Doporučuji to nehrát v míň jak 4 lidech, jinak ty patenty nevydělávají. Jestli to seženeš, tak dej vědět, hlásím se ke hraní.

23.8.2018 16:37:09

Díky...
Tak nějak jsem počítal, že v míň lidech to asi ani vytahovat nebudu. Ale docela mě to láká a vypadá to i celkem pěkně.

23.8.2018 18:54:23

Mysak
Taky mám zkušenosti jen z Yucaty, čekal jsem od toho hodně, dostal jsem spíš míň. Je tam málo políček na výběr a když se nedostaneš na řadu (je fixní pořadí hráčů s pravidelným posunem prvního hráče), může se ti stát, že děláš hodně podružné akce, což zabolí, když máš myslím 2 akce na kolo (těch je ve hře podle počtu hráčů myslím 8-10).
Nápad pěkný, zpracování komponent standardní euro (viděl jsem i naživo, i když jsem nehrál), ale ta hratelnost za mě spíš slabší - dokážu si představit lepší worker placementy.

23.8.2018 21:34:39

RE
Přesně tak, jen dvě akce na tah a jak od začátku špatně zvolíš taktiku pro příjem peněz, tak si zaříznutý na celou hru, už se to nedá napravit. Což byl můj případ.

24.8.2018 09:13:29

díky
Díky za info.

25.8.2018 23:18:14

Vybíráme z Bazaru

Volfyirion EN + obaly
Volfyirion EN + obaly
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas