Epic Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

překlad pravidel

Předpokládám, že Epic si na Kickstarteru pořídili hlavně hráči, kterým angličtina nevadí. Přesto bych rád měl k dispozici česká pravidla kvůli případným dalším (spolu)hráčům.
Tak se chci zeptat, zda to někdo nemá přeložené nebo to nemá v plánu, abychom pak neměli zbytečně třeba 2 překlady.
11.7.2015 12:04:44

kto by skúsil?
Podujme sa niekto na preklad, hru mám už doma, ale zatiaľ sa na to nechystám. Pravidla nie sú zložitá a nieje ich veľa.

Ak by som sa rozbehol, tak to by bolo skôr po slovensky a určite v spolupráci s niekym, kto by sa pridal a vedel ma odkontrolovať. Nie som zdatný, ale viem byť vytrvalý a vytrápiť sa. :)

25.9.2015 21:20:19

icebear
No, začal jsem si to pro sebe překládat, respektive už mi chybí asi jen poslední stránka až dvě.
Ale nedělám to v grafice a rozhodně nejsem žádný zkušený překladatel. V případě zájmu to ale můžu poskytnout.

27.9.2015 13:45:48

Duirin
ja by som ten preklad ocenil, skúsim si to prejsť aj ja potom a niečo poskladať, čeština mi nevadí, tak uvidíme. Rád si to prečítam. Ozvem sa ti.

27.9.2015 19:34:05

krok za krokem + pojmy
Ahoj, udělal jsem si pro sebe stručný překlad krok za krokem a pojmy, nahrál jsem to do souborů ke hře, než bude schváleno, tak zatím možnost stáhnout zde:
http://ulozto.cz/xBgDaGbB/epic-pdf
Pokud najdete chybky, dejte vědět.

Nepřekládal jsem klíčová slova, pouze jejich popisky, alespoň pro mě je to tak pro orientaci lepší (karty totiž počešťovat nebudu, nejsou tam složité texty)

9.10.2015 14:26:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad karet
Ahoj,
karty jsem naskenoval - v PDF-ku bez dalších úprav, celkem rád bych je přeložil, ale nemám zkušenosti se scribusem (texty), ani s gimpem (retuš).. I když je angličtine nesložitá s dětma a starými rodiči bych si ji už nezahrál.. takže zatím čekám, až budu mít "čas" studovat softík na úpravy... :-(
uloženo na http://ulozto.cz/xWsLT6oJ/epic-card-game-all-zip
třeba se někdo chytne na překlad dříve než já...

8.11.2015 19:34:55

Pravidla
máte přeložené, včetně klíče. Do karet se mi ale fakt nechce :-)

9.11.2015 10:25:29

Preklad
Tak kluci pracujem na českom preklade v plnej grafike. Nebudem ale meniť názvy kariet ani kľúčové slová z AJ. Vychádzame z kariet ktoré tu v 300dpi uploadol Sasha. Mám už dve farby hotové. Kto chce poslem náhľad v Pdf. Sasha pls. Pošlú mi ešte raz scan. Zelených kariet. Jedna stránka je seknuta v polovici.

9.2.2017 17:45:06

Vybíráme z Bazaru

Ďábelský profesor a citadela času
Ďábelský profesor a citadela času
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas