Eldritch Horror: Ztracené vědění

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Eldritch Horror: Ztracené vědění - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Eldritch Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další rozšíření?

Které další rozšíření by bylo nejlepší po tomto?
Osobně uvažuji o těch malých rozšířeních, ale nejspíš stejně skončím u všech, ale otázka je, které jsou nejlepší (a asi nejvíc kombinované k základu.
29.11.2018 22:30:05

Rozsirenie
Podla mna urcite UNDER THE PYRAMIDS. A potom este DREAMLANDS je dobre. Nie zeby ostatne boli zle, ale nie su take dobre ako tieto dve.

29.11.2018 22:37:37

Můj názor

blackthunder: mě osobně baví všechny, mám úplně všechny do jednoho....

ty velké jsou dobré všechny....masks of nyarlathotep je jediné, které nemá rozšíření hrací desky, jinak jak píše tommi dreamlands, under the pyramids a ještě mountains of madness mají každá své rozšíření mapy. menší jsou slušné, ale menší.... tzn. méně možností.

z menších mi přišlo zajímavé city of ruins.

29.11.2018 23:53:38

:)
Po forbidden role stoprocentně Strange Remnants. Forbidden lore a strange remnats měly být už v základu. Dál se názory různí a na netu k tomu můžeš najít nekonečné debaty co koupit dál. Malá rozšíření mají lepší poměr cena/výkon. Cities in ruin bych koupil před signs of carcossa. Z velkých rozšíření bych masks of nyalathotep koupil nakonec. Mountains of madness - přidává nejvíc materiálu (karty, monstra), je to vpodstatě jak 2 malá rozšíření dohromady, ten sideboard je nejméně oblíbený, podle mně je pro hru s mnoha hráči. Under the pyramids - nejoblíbenější prastaří, impairment tokeny které se spoustě lidí nelíbí, expanze o tématu. Dreamlands - nejzajímavější sideboard, nejméně materiálu za to zajímavé karty setkání.

Za mně:
1) Základ+strange remnats+Forbidden lore
2) Jednu velkou expanzi, krom masek, volil bych mezi dreamlands/under pyramids
3) cities in ruin

Ta hra je dobrá v tom, že to můžeš kupovat v pořadí v jakém chceš. Pro jednu hru nechceš vyndávat 2 sideboardy. Žádná z těch expanzí není špatná, akorát signs of carcossa a masky bych kupoval nakonec a od mountain of madness bych primárně nečekal dobrý sideboard, ale hodně materiálu.

Obecně na začátku potřebuješ nafouknout balíky a nejlevnější způsob jsou 2 malá rozšíření, pak chceš jeden sideboard, kdy ten z mom trochu kulhá, a pak pokud koupíš další velkou expanzi tak 2 sideboardy stejně hrát nebudeš, a nejlepší jsou jsou cities in ruin protože na rozdíl od všeho ostatního co v tento moment můžeš koupit přidávají devastaci měst.

30.11.2018 08:06:25 | Upraveno autorem (porovnej)

ktere?
z malych signs of carcosa, prijde mi trochu tezsi, takze zabavnejsi.. z velkych jednoznacne pyramidy, podle meho nejlepsi velke rozsireni, kdy v zavesu jsou hory silenstvi, kde me velmi bavi setkani v antarktide, ktera jsou velmi dobre propojena s predlohou od Lovecrafta..

30.11.2018 15:27:59

Nemá někdo toto rozšíření na prodej?

16.5.2022 01:26:22

Vybíráme z Bazaru

Fury of Dracula EN
Fury of Dracula EN
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas