Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česky

Vyjde od Lišky. Viz oznámení: https://youtu.be/fzvvNLQDi9g

 

14.3.2023 09:01:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Na odkazu co uvedl @IN je i video od Lazy-Cat-BG, které podrobně rozebírá jak backnout hru na gamefoudu a co všechno tvůrci nabízí. Není to špatné hlavně pro ty, co nejsou zběhlí v angličtině, protože většina textu v kampani je vložena jako obrázky, takže ji Google nepřeloží. Je vidět, že DPH se spočítá automaticky podle zadané země backera a je součástí závazku. Rovněž nejde zvolit 1$ závazek.

29.3.2023 20:16:45

NÁPAD: nápad pro info kolik lidí z CZ backnulo, by mohl být, že zadáme v titulku hry že jí vlastníme, co vy na to? Vetšina lidí stejně může být na zatrolenkách:)

30.3.2023 11:36:26

Pokud CZ verze vyjde, bude potom dostupná i v retailu?

31.3.2023 10:39:58

IN

Ano, nějaké kusy by měly být i v retailu (otázka je kolik a za jakou cenu).

----------------------
Majitel liščí krabice

31.3.2023 10:56:18

@IN  Velká gratulace k češtině. Dnešní oznámení je fakt bomba!

4.4.2023 12:35:27

Jak byste prosím zhodnotili dosavadní překlady u Fox in the Box? Uvažuji o české verzi, ale párkrát jsem se u ostatních vydavatelství (např. Blackfire) spálil a nechtěl bych utratit peníze za hru s nedostačujícím překladem. Díky.

16.4.2023 16:16:26

@Ondra1701 Za mě musím říct, že jejich překlady jsou super. Nevybírají si vůbec jednoduché tituly na překlad a výsledek je vždycky skvělý. Mám od nich doma High Frontier, Duchy ostrova, Root, Pax Pamir, Watergate a Impérium: Dějiny a se vším jsem teda hodně spokojenej. Pár karet (opravdu hodně málo) v Duších ostrova a Impériu mají chybky, které jsou opraveny v erratech. Vzhledem k náročnosti látky jsou to za mě ale pořád nejlepší překlady u nás.

16.4.2023 17:25:18

Za mě jsou překlady od Foxíků taky to nejlepší z českých luhů a hájů. A jak bylo řečeno, tak si téměř vždy vybírají ne zrovna jednoduché kousky na předklad. Jediný kdo se jim úrovni překladu a hlavně minimem chyb může rovnat jsou Rexíci.

Hlavně David z Foxů je milovník Elder Scrolls a byl součástí i původních českých překladů počítačových her, takže překlad nemůže být v lepších rukách.

16.4.2023 19:36:39 | Upraveno autorem (porovnej)

ještě bych doplnil že odborné překlady u specifických her mají od Foxíků lepší úroveň než původní originál díky konzultaci s odborníky na dané téma.

16.4.2023 19:58:59

Jak už tu zaznělo, překlady od Foxe jsou ty nejlepší. A zvláště, tahle hra nemůže bejt v lepších rukách, když David(spolu s ostatními fandy) makal na překladu k Morrowindu a Oblivionu…

16.4.2023 20:13:14

Díky moc, přesvědčili jste mě o koupi  :) 

16.4.2023 21:12:15

na stránkách Foxíků jsou nové informace o putování a herním světě, pro mě osobně zatím nejzajímavější informace, vše ostatní jsem si tak trochu dovedl představit neboť mi to připomíná TMB  (i když zde je vše modifikované - něco víc něco míň), ale tohle je naprostá bomba a už se nemůžu dočkat až zahraju - bude to dlouhé čekání

19.4.2023 15:15:17

@IN : Nakonec mi to nedalo a vzal jsem i ten artbook. Můj dotaz na tebe je, nevíš jak moc v artbooku bude textu (příběhů, světa…) a budeš-li jej také lokalizovat?

21.12.2023 09:31:01

IN

Ahoj, popravde vubec netusim :(. Nevideli jsme ho, rozsah nevim a ani nevim zda je predpoklad lokalizace.

----------------------
Majitel liščí krabice

21.12.2023 09:33:04

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas