Eclipse: Ship Pack One

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Eclipse: Ship Pack One - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Eclipse
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Lautapelit.fi
Autoři: Touko Tahkokallio
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Moc pěkný rozšíření

Podle obrázků to vypadá parádně, neví někdo o tomto rozšíření nějaké podrobnosti? Kdy by mohlo vyjít, kolik by mohlo stát? atd.
10.10.2013 16:51:11

Jouda
Nevim o tom nic, ale z nazvu a fotek, co jsem videl mi prijde, ze se jedna o pack lodi pro jednotlive frakce. Do jake miry to bude rozsirovat hru o nove herni mechanismy se necham prekvapit.

Tak par uprav tam je, ale zadny zazrak. Hlavne jde o ty modely, ktere by tam mely byt pro vsechny rasy ze zakladu. :-)

http://boardgamegeek.com/boardgame/146690/eclipse-ship-pack-one

Co je pekne, tak variabilni track pro poradi hracu. Poradi hracu se bude rozhodovat podle toho, jak bude kazdy pasovat, nikoli od prvniho a pak uz to je sumak.

10.10.2013 17:12:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Právě že si nejsem jistý jestli budou v tomto rozšíření lodě všech ras. Na bgg jsou fotky lodí jen některých ras a navíc -pack one- v názvu hry....

10.10.2013 19:23:57

Jouda
Kdyz kouknes na odkaz co jsem postoval nize, tak tam je shrnuti co vsechno je uvnitr a psali tam, ze tam jsou lode vsech ras ze zakladu shodnych barev.

Cituji:
108 plastic ship models: a full set of Ships (18 Ships) for each of the six base game Alien species.

10.10.2013 19:25:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Jsou tam lode pro prvnich sest ras ze zakladu. Nove mechanismy nebo pravidla tam urcite nejsou, jen nove tecnologie a to poradi hracu.
Jinak by se to melo dat koupit uz v Essenu, v beznem prodeji to bude asi kolem vanoc a cenu jsem cetl kolem 40 $, ale nevim jestli uz byla definitivni.

11.10.2013 09:15:09

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter: Boj o Bradavice
Harry Potter: Boj o Bradavice
Akt. cena: 840 Kč
Končí za: 2 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas