Easter Island - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Twilight Creations, Inc.
Autoři: Odet L´Homer
Roberto Fraga
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře?

Máte někdo tuhle hru? Můžete o ní něco krátce napsat? Principy hry, složitost atd.
16.6.2010 08:19:35

Easter Island
for Parxel: Tato hra mne taky zaujala. Nevím zda se to sem smí, ale vkládám sem video z Youtube : http://www.youtube.com/watch?v=ze7CaGZXbfQ

13.11.2010 20:04:43

Pravidla
Tak mě Aradarug přeložil pravidla a doufám, že je sem brzy vloží. :-) Hru mám, ale čeká na svoji příležitost.....Tak pak poreferuji a přidám také nějaké foto.

8.12.2010 20:54:29 | Upraveno autorem (porovnej)

tvari se to veru zaujimave
(e;

8.12.2010 21:08:52

Pravidla
Právě jsem vložil ke schválení česká pravidla. Hru už máme,ale zatím jsme nezkoušeli. Brzy se objeví i fotky. :-) a nějaké to INFO.

29.12.2010 21:15:08

To bude dobra hra
Tohle je prijemny prekvapeni. Ona ta firma (TC) doposud vydavala samy divny hry ... nicmene tohle se mi zda chytry a zabavny. Priznam se, ze to bylo na mym seznamu her k vanocum.

Jenom mi to prijde bejt nality na vesmirnej souboj (pravidla jsem cetl). Ale ty Moai jsou taky dobry, zase trocha mystiky :)

29.12.2010 22:02:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy z hraní
Tak pravidla jsou již vystavena. Časem se je pokusím vylepšit o nafocené obrázky v barvě, aby to bylo přehlednější. Nicméně pár věcí ve hře bych si asi ještě upřesnil, leč nikdo hru nehraje, tak budu muset počkat na nějaké hráče, aby bylo možné nesrovnalosti doladit. Hra jako taková opravdu odsýpá a je svižná. Herní princip je zajímavý a i když se ve hře musí přemýšlet a trohcu plánovat, hru to nijak nenatahuje. Toť můj dojem.

31.12.2010 13:25:38

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa: Duel + 2 rozsireni
7 Divů světa: Duel + 2 rozsireni
Akt. cena: 810 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas