Dungeoneer: Tomb of the Lich Lord

xxxxxxxxoo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Dungeoneer: Tomb of the Lich Lord - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Atlas Games
Citizen Games
Edge Entertainment
Galakta
Mario Truant Verlag
Raven Distribution
Ubik
Autoři: Thomas Denmark
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Má někdo zkušenost

či vlastní tuto karetní hříčku?
Nebo některou z mnohých alternací?
1.12.2009 08:25:02

rbx

Pihorv
jak to chvalil Merlin, tak jsem to zakoupil. Vypada to moc hezky, takove staveni dungeonu z karet. Ale vic o tom nevim, nestihl jsem jeste zahrat.

1.12.2009 11:26:39

je to super
Viz diskuze tady někde okolo ...

konkrétně zde:
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/dungeoneer-256/

Hezký je, že se dají kombinovat libovolné balíčky spolu, každý je tak vlastně základní hra i rozšíření současně ... a existuje docela dost variant, dá se to hrát sólo i jako sběratelská karetní hra, kdy si borci postaví balíček ze svých dungeoneer karet a chtěj se vzájemně porazit ...

1.12.2009 11:57:59

DD

Pocet hracu vs. balicku
A jde to z jednoho balicku hrat teda az v tech 4 hracich? Nebo musi mit kazdej svuj Dungeoneer balicek?

1.12.2009 14:17:22

DD
Hra je pro 2 - 4 hráče. Stačí jeden jakýkoli balíček. Ty varianty, o kterých jsem mluvil, jsou jen volitelná doplňující pravidla pro pokročilé hráče :-)

1.12.2009 14:23:43

první hra
Včera jsem to dotáhl do hospody a musím říci, že to předčilo všechna očekávání. Hra je zábavná, velice interaktivní a díky hafu rozšíření se jen tak neokouká. I když pravda, že základní verze na moc časté a opakované hraní asi nebude. Zmíněné hospodské užití se mi jeví ideálním.

Pozn.: pokud se při pohledu na fotky z BGG divíte, proč mají expanze bílé okraje - je to proto, aby bylo odlišeno podzemí od povrchových lokalit. (uvádím to jen proto, že jsem s tím měl docela problém, než jsem zjistil, proč to tak je :))

5.2.2010 13:04:51

Re
První hra mě taky nadchla. Pravidla jsou tedy napsána rozhodně ne ideálně, ale hraje se to výborně. Je to jednoduché a velmi interaktivní. Oceňuju i cenu a skladnost. Pár dalších modulů určitě ještě přistane ve sbírce.

29.3.2010 07:05:47

víc modulů
Když se hraje s více moduly (například Tomb of the Lich Lord a Vault of the Fiends), je vždycky před hrou hrozná práce vybírat k úkolům sedící karty mapy. Hrát všechno pohromadě nejde, to by z toho a) vzniklo monstrum na dvě hodiny, b) kdo by měl smůlu by se k lokaci svého úkolu neprolízal až do konce hry.

29.3.2010 13:36:54

solitér?
Chtěl bych se zeptat vás, kteří už jste tuhle hru hráli a chválíte ji ... jaké to jako solitér. Chtěl bych něco prostě jenom pro sebe, protože nikdo kolem neumí anglicky, stejně by tato hra byla v mé skupině nehratelná. U hry je uvedeno 2-4 hráči. Jsou solitér pravidla u hry? Na BGG jsem nic ke stažení neviděl. Je to stejná zábava jako pasiáns nebo lepší? Poraďte jestli si to mám sám pro sebe kupovat nebo je nějaká lepší volba. Graficky se mi to líbí hodně. Díky za názory :)

12.5.2010 19:07:09

Tangram
Na BGG jsou pravidla pro jednoho hrace, zabava urcite vetsi nez pasians.
Link: http://www.boardgamegeek.com/thread/145687/full-solitaire-rules-playtesting-appreciated

12.5.2010 20:39:08

kde sehnat
Koukal jsem zběžně na net a nikdo to k sehnání není :( máte zkušenosti?

12.1.2011 21:17:31

sehnání
Zkus se poptat v nějakém zavedeném e-shopu (doporučuji Planetu her nebo Sluj dráčka Toma), pokud ho nebudou mít, určitě seženou.

12.1.2011 21:21:14

sehnání
www.hras.cz (Ota to vzal jen kvůli mě, když jsem o tom furt básnil :-) Já si přivezl šest velkých balíčků z anglie, takže to nejspíš ještě bude mít :-)

13.1.2011 09:00:01

vlk
Mno nevim, jak jsi koukal, ale dooporucuju dat nazev hry do googlu;) Vyjede ti hned nekolik shopu, ktery to maji v nabidce;)

13.1.2011 10:05:33

Aneken, Merlin
sice to měli v nabídce, ale počet kusů 0.

Všem díky za rady, kouknu ještě do míst, kam mě posílá Merlin ;) a pak zkusím napsat do obchodů, ve kterých to nabízí, jestli to přiobjednají.

13.1.2011 12:05:55

čv
Můžes zkusit tohle http://www.thewarstore.com/index.html

Vyjde to asi na 34 dolacu i s poštovnym.. Dražší, ale pokud to scháníš..

13.1.2011 17:40:44

Dungeoneer
tak jsem jí dnes dostal a těším se až zvládnu pravidla a dám první hru. Předpokládám, že nezůstanu jen u jednoho balíčku. Co byste doporučili, kam pokračovat - horizontálně do dalších základů nebo vertikálně nahoru na epic a legendary rozšíření ?

13.6.2011 15:33:34

RE: Sinuhet
No zrovna s Lich Lordem nejlépe funguje Vault of the Fiends, určitě doporučuju jako další balíček.

14.6.2011 08:48:16

karty navíc
Tak mi dneska z Fantasy obchodu dorazil Dungeoneer. Musím říct, že na první pohled zbožňuju artwork :). Navíc po přepočítání karet jsem s (milým) překvapením zjistil, že mám dvě Map karty navíc. Měli jste to tak taky, nebo jsem měl jenom štěstí na neočekávaný bonus?

6.6.2012 19:48:59

Vybíráme z Bazaru

Magnificent (ENG) + expanzia SNO
Magnificent (ENG) + expanzia SNO
Akt. cena: 40 €
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas