Dungeon Twister

xxxxxxxxoo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Dungeon Twister - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Edge Entertainment
Nexus
Pro Ludo
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Figurky

Koukam na ty figurky a strasne se mi libi. Jen se bohuzel prodavaji pouze na webu Asmodee a stoji dost penez. Oplati sa?
23.9.2009 01:40:45

rbx

ataribaby
Hezke fotky, krasne jsi je namaloval. Ptam se... vyplati se to koupit? Prece jen 25 dolaru za jednu sadu. Navic jsou tam pak dalsi figurky k Paladinovi a dalsim rozsirenim.
Jak jsou na tom s kvalitou? Oni se chlubi, ze je to z toho tvrdeho plastu, ale asi nemuzu cekat kvalitu GW modelu, ze?

23.9.2009 01:42:54

Figurky
Ahoj, Figurky jsou resinove a tim padem jsou perfektne detajlni. Lepsi nez GW, jen je potreba dost zacistovat - jsou odlevane. U nas sehnat nejdou, na muj dotaz rekli ze v Evrope jsou vyprodane a neposilaji, jen po USA. Stalo me to celkem asi 1300 Kc (2x 25 + 20 nejaky poplatek + postovne asi 9) a to sem to mel pres znameho v USA. Jinak mam jen zakladni Dungeon Twister takze ostatni figurku me netrapi - to bych financne vykrvacel a zatim ani rozsireni neplanuju hrat. Diky ze se namalovane figurky libi. Moc me nbavilo malovat kazdou dvakrat :).

23.9.2009 10:04:49

figurky
Ten plast je trosku krehci nez klasika od GW, ale nejaky zasadnni problem to neni. Parkrat me spadli na zem pri malovani a v poho. Podle me se to fandovi DT vyplati. Moc lidi to nema - takova zberatelska zajimavost. Chystam se i na Okko + figurky ale zase problem s dovozem... tak uvidim. koupim nejdriv u nas krabici Okko a kdyz sem mi to herne bude libit, zkusim sehnat i figurky.

23.9.2009 10:08:48

rbx

ataribaby
No, ja koukal primo na stranky Asmodee a normalne jsem si je pres Paypal nahazel do kosiku a pri zadani CZ mi to ani nenapocetlo postovne. Takze 50 dolaru.

23.9.2009 10:22:47

figurky
No sem zvedav, to se me povedlo take ale pri objednavani tam bylo malym pismem napsano ze je mozno poslat jen na uzemi USA a i v email odpovedi rekli to same. Tak budu drzet palce. Bylo by to super. Urcite dej vedet. Postovne tam urcite bude.

23.9.2009 11:49:13

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa: Duel + 2 rozsireni
7 Divů světa: Duel + 2 rozsireni
Akt. cena: 810 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas