Duna: Impérium – Nesmrtelnost

xxxxxxxxxo hodnoceno 54x (Seznam vlastníků)

Duna: Impérium – Nesmrtelnost - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Duna: Impérium
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucky Duck Games
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nesmrtelnost bez Iksu?

Ahoj, mám základní Dunu, Vzestup Iksu je nesehnatelný. Přemýšlím nad pořízením aspoň tohoto druhého rozšíření. Je to OK? Funguje to bez Iksu v pohodě?

Díky.

2.5.2024 11:13:36

Já to hraju teda jen jako komplet, ale spatra mě nenapadá důvod, proč by to nemělo jít. Třeba mě někdo opraví. Samozřejmě pokud bych měl zvolit jen jedno rozšíření, volím Iks, ale tak otázka nestojí. 

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

2.5.2024 11:26:24

Mno, proč ne. Tleilax přidává hodně změn a je super. Alternativně můžeš koupit Uprising a Imperial hodit na bazar.

2.5.2024 12:10:48

Já to tak doma mám - jen základ a Nesmrtelnost, hraje se to úplně v pohodě i bez Iksu. 

2.5.2024 12:35:14

No, když už bez IX, tak bych zkusil právě uprising, aspoň nebude zakryta choam část a kontrakty mohou chodit z více polí.

2.5.2024 12:39:12

OK, díky za komentáře. Už mám objednáno…:-)

2.5.2024 13:07:21

Ja len potvrdzujem, ze je to uplne v pohode. Mam zaklad a iba druhe rozsirenie a funguje to bezproblemovo. Mozes mrknut na moje video, ktoru najdes tu na zatrolenkach. Ale uz to mas objednane, takze je to vlastne jedno :-D

2.5.2024 13:24:50

Hele já už se setkal i s názorem, že to první rozšíření přidává prvky, které ani nejsou žádoucí. 
Zaplácneš tím akci kde děláš z koření peníze a přidá to akce na které je třeba reagovat a nenechat je jednomu hráči.

Určitě to jde hrát tak jak plánuješ.

2.5.2024 13:56:13

Vybíráme z Bazaru

SCYTHE ROZŠÍŘENÍ INVAZE Z DÁLEK
SCYTHE ROZŠÍŘENÍ INVAZE Z DÁLEK
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas