Duna: Impérium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucky Duck Games
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playmat

K této hře existuje i playmat. A viděl jsem i na facebooku hrače (z ČR) jak to mají. Dá se to někde sehnat? Máte někdo tip?

28.11.2022 14:46:55

etsy

2.6.2023 17:08:22

digitální pro vlastní tisk: https://www.etsy.com/listing/1475360876/24-x-36-dune-imperium-playmat-rise-of-ix

oboustranný playmat (IMO chybí místo pro Tleilax deck): https://www.etsy.com/listing/1444082843/24-x-36-dune-imperium-double-sided

https://www.etsy.com/search?q=dune+imperium+mat

V nabídce není česká verze, ale třeba by šikovný grafik dokázal udělat vlastní návrh pro potisk. Asi lze najít i jinde, nevím, nehledal jsem, ale bral bych též.

23.7.2023 15:42:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám ten oboustranný playmat koupený tady v bazaru a je super. Chybějící místo pro Tleilax deck řeším tak, že otáčím horní kartu a nechávám ji na decku. Myslím, že je to lepší než přidávat na mat další pozici pro karty, protože už tak má šířku 92 cm což je dost. Akorát nerozumím tomu, proč změnili na playmatu symbol souboje, nemá to sice žádný vliv na hru, ale raději bych tam měl ty původní zkřížené meče než pěst. 

23.7.2023 18:09:26

ping @Mitroš86 ;)

--------------------------------------------------------------
Magic: the Gathering veterán, deskogeek a deskoherní překladatel

24.7.2023 08:57:37

Už jsem si skoro jeden ten obou stranný plán objednal, ale potom jsem zjistil, že poštovné je skoro tisícovka. Tak nic. To už raději digitální download (300 dpi, 10800×7200 px) a nechat si to vytisknout lokálně.

il_fullxfull.4959627864_fro4.jpg

Kromě toho by se před tiskem dal ten digitál i počeštit. Nebo se rovnou zeptat borce, jestli by šlo dodat český překlad, aby to tam nasázel…

@Vetinari: Na druhou stranu, na každé straně řady karet je půl karty místa, takže by se ma na pohodu ten další rámeček vešel. Ale jinak dobrý nápad a jednoduché řešení.

24.7.2023 15:34:14

Ahoj, já mám taky jeden z Etsy, počeštěný, ale už není k dispozici a navíc nebyl pro Nesmrtelnost. A to hlavní, byl strašně velký a zabiral hodně místa. Stejně jako všechny ostatní, co jsou v nabídce. Mám teď rozpracovaný vlastní, český, pro obě rozšíření a v co nejmenších rozměrech. Pokud jde o obrázky, loga a symboly, tak samozřejmě nemůžeš použít ty originální kvůli autorským právům. I proto tam už plno podložek v nabídce není, hlídají si to.

Deskoholik Jeník MitroCZECH
www.MitroCZECH.cz

25.7.2023 09:09:35

@Mitroš86: To jo, té grafice rozumím, když to někdo udělá na prodej (ne nějaký šedý komunitní “spolutisk”). Ale rozměry 60 × 90 cm mi přijdou úplně v pohodě. Na konferenční stolek to není, to je pravda.

Jsem zvědavý, co vymyslíš, Dunu mám rád a jinak než s oběma rozšířeními ji už ani hrrát nechci. :)

Já už uvažoval o nějakých přelepkách na původní plán + jednu samostatnou desku, aby to bylo skladnější do krabice. A také mi vadí, jak se ty “aktualizace” plánu pokládají přes sebe a není to nic moc. Neopren ve skutečnosti zas tak moc mít nemusím. Je neskladný, nevejde se do krabice s hrou, musí se nosit vedle, pamatovat na to…

25.7.2023 11:02:37

Vybíráme z Bazaru

Yucatan Kickstarter All-in
Yucatan Kickstarter All-in
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas