Dům snů: Slunečnicová ulice 156

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Dům snů: Slunečnicová ulice 156 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dům snů
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Klemens Kalicki
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kompatibilita insertu

Ahoj,

Píšu tak i v diskusi u základní hry.
Pokud uvažujete o koupit tohoto rozšíření a máte verzi hry před novým dotiskem, tak nebudete mít kde uložit nové komponenty.
Budete je tedy muset skladovat v prázdné krabici od rozšíření nebo vyhodíte původní černý plastový insert a vše tak budete skladovat v prázdné krabici od základní hry nebo si vytvoříte vlastní insert.
Tak abyste pak nebyli nepříjemně překvapení jako já …

Rebel.pl ani BF nemají k dispozici tyto věci.

5.6.2023 12:21:38

Já jsem koukal na video od uživatele @1a2a3a4 a vypadá to, že by se to tam mělo vejít. Já mám taky tu starší verzi před dotiskem a řekl bych, že je tam akorát místo na další karty nebo žetonky. 2 herní desky domů navíc se tam taky v pohodě vlezou… Tak nevím, rozšíření ještě zatím nemám…

* * * * *
Board games klub, Trenčín

5.6.2023 17:18:04

dream_home__board_game_1660700377_9910dcc9_progressive.jpg
Stará verze
Dum-snu_07-1024x768.jpg
Nová verze

5.6.2023 20:42:16

@KaStanCZE Pokročil jsi nějak s vlastním insertem? Pokud se nedá sehnat oficiální cestou, měla bych zájem. 

8.7.2023 15:14:13 | Upraveno autorem (porovnej)

@papaplay Vůbec jsem nikam nepokročil :( Nějak nebyl čas si hrát v CADu … Snad někdy na podzim bych to mohl začít nějak řešit. Nějaké nahrání souborů už by byla formalita.

Pro mě je docela zklamání přístup Rebelu. Nic nemáme a když už něco máme, tak je to maximálně promo. Ale i to si musíš zaplatit …

Chápu, že zrovna tenhle tenkostěnný plastový insert se špatně posílá, ale mohli mi nabídnout třeba polskou krabci s insertem aby se to dalo dobře poslat. Navíc mi to mohli poslat do nejbližšího boxu u hranic (mám to asi 20 km k hranicím) a nemuseli by řešit mezinárodní přepravu.

8.7.2023 20:27:59

Vybíráme z Bazaru

Boreal
Boreal
Akt. cena: 46 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas