Dům snů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Klemens Kalicki
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Existuje tahle hra někde?

Zdravím všechny,

Netušíte, zdá se tahle hra ještě někde dá sehnat? Hledal jsem CZ verzi všude a nenašel jsem. Manželka by mi pro ni utrhla ruce????, ale zahraničí verzi nechci. A na bazarech se kupodivu neobjevuje…

Pardon a díky

29.12.2021 07:14:54

Pred sviatkami som bol v maďarskom Tescu a tam ju mali za 9999 HUF (28 €) ale to ti asi nepomôže je to maďarská krabica a u nich je hra pod názvom Álomház, keďže hľadáš hru v češtine.

29.12.2021 08:43:31

f0x

Mecenáš trolíků

V češtině ji žádný obchod už nemá, ale dá se sehnat občas tady na bazaru. Nedávno se tu dražila nová i s rozšířením: https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/155751/

29.12.2021 08:48:11

Díky. Nechápu, že mi ten bazar unikl ????.

29.12.2021 08:56:39

f0x

Mecenáš trolíků

@Gaflo11, právě se draží:

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/158258/ 

14.1.2022 12:54:31

Je pravda, že se chystá dotisk a i lokalizace rozšíření? Někde jsem něco zaslechl, ale nevím jestli to není jen nějaká fáma…

* * * * *
Board games klub, Trenčín

5.2.2023 20:53:39

Dotisk je již v prodeji a ano, chystá se i české rozšíření ;)

 

5.2.2023 21:54:04

Dovolím si upozornění, zejména pro vlastníky starších/prvních verzí.

Plastový insert prvních verzí NEPOJME nové rozšíření. Nové komponenty tak není kam uložit!
Buď si tedy komponenty z rozšíření volně naskládáte do staré krabice nebo budete mít dvě krabice, přičemž v krabici z rozšíření se nenachází ŽÁDNÝ plastový insert! Nebo je zde ještě možnost si insert vytisknout …

Zkoušel jsem psát i na BF, ti dle jejich mailu o rozdílných insertech nevěděli a získání alespoň plastového výlisku není možné - nemají jej k dispozici.
Zkusil jsem tedy oslovit přímo Rebel, tak uvidíme jak se k této situaci postaví.
 

//EDIT
Tak u Rebelu mě poslali k špíku s tím, že u starší verze to tak “designér” chtěl aby byla základní hra a rozšíření zvlášť. A nový insert ani krabici mi rozhodně posílat nebudou, protože vyšší vůle designéra.

Za mě osobně je tohle docela smutný přístup. Nač mít 2 krabice, když se u nové verze s rozšířením rovnou počítá!
Takhle mi nezbyde nic jiného, než si sednout k CADu a začít si modelovat vlastní insert …

5.6.2023 09:22:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings: Over Hill and Under Hill-Hobbit
Lord of the Rings: Over Hill and Under Hill-Hobbit
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas