Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 369x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad ???

Ahoj,
Byl by někdo ochotný pustit se do překladu herního materiálu? Tuhle hru mam v merku už dlouho, ale v partě by některým vadila angličtina. Popřípadě máte někdo k dispozici herní materiál v editovatelne digi verzi? Sice s tím nemám zkušenosti, ale klidně bych se o překlad pokusil sám. Angličtina pro mně není problém.
Díky
21.10.2019 16:15:41

Cz

Dúfam že je to vtip, lebo ak nie, dostanem infarkt z toho, že sa nebudem vedieť dočkať.

20.9.2020 10:43:27

...

Kdo si pocka, ten se docka

20.9.2020 10:48:46

re: JAHMANsvk
jestli vtip tak promakaný mrkni na logo na krabici...

ne vtip to vážně nebude už píšu i aktualitu...
;-)
______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

20.9.2020 10:55:58

Rexhry
Ten nový grafik je David ? :+).

20.9.2020 11:26:16

Naj
Toto je asi najlepšia správa od kedy som vo svete deskoviek!!!!
Kde sa to dá predobjednať? :)) A budú aj expanzie? Musia!!! :)

Juchuuuuuu a DAKUJEME!!!!

20.9.2020 12:35:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Drk

překlad
Nejdříve jsem chtěl udělat překlad do CZ, ale hned mi napsal Fox ať to nedělám. Asi rok jsem musel držet v tajnosti tuto zprávu o tom, že to vyjde v češtině a pár lidí mi furt psalo, jak jsem daleko v překládání. :D

20.9.2020 15:02:44

Drk
Vim, jak se citis :D
___
redaktor Deskofobie

20.9.2020 15:09:49

Drk

jsi dobrej :D

20.9.2020 15:28:26

Spirit Island
Jak už jsem někde zmínil, zajímavá spolupráce... a jsem opravdu rád, že v tom je aspoň David a rok vydání cz verze 2021 je tedy o něco reálnější než třeba 2121 :)

20.9.2020 15:39:30

CZ vydání
Škoda, že už mám Spirit Island kompletní s rozšířením v angličtině.
Jinak mohu jenom doporučit. Ve dvou je to naprosto skvělé. Ve více hráčích je dost nebezpečí AP.


20.9.2020 19:30:02

České vydanie
Pre mňa skvelá správa! Ja som bol odkázaný na sólo hranie digitálnej verzie na steame (ktorá je mimochodom skvelá a každému ju vrelo odporúčam), pretože v angličtine by si to so mnou z môjho okolia nikto nezahral. Keďže sa konečne dočkáme českého vydania, určite budem ihneď predobjednávať. Okrem toho by určite bolo super, keby sa ako bonus podarilo rovno vydanie aj s oboma kickstarterovými promo duchmi :)

20.9.2020 20:03:28

Drk
Díky, za trpělivost, no jednali jsme o tom s GtG od GenConu 2018, ale většinu času to spíš nevypadalo a z jejich strany byl ten přístup dost pasivní. Takže jsme rádi, že se to podařilo nakonec dotáhnout, i když tohle byl fakt maraton...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

20.9.2020 23:49:23

Bastacka
Minimálně pro toto ano ;) Ale už na jiných projektech zkoušíme i další... ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

20.9.2020 23:50:30

Drk

Yedle
Vsadím se, že máš v utajení více her. :D

21.9.2020 07:16:11

Drk

aneken
Jsem rád, že to nakonec celé vyšlo. Po takové době už jsem tomu tolika nevěřil, ale přece jenom se poštěstilo. Teď už se můžeme jenom těšit. :)

21.9.2020 07:19:12

Cz

Skoda, ze se to neoznamilo driv, pred mesicem sem koupil anglickou verzi a uz to asi menit nebudu.

Ale drzim palce, at se hre dari.

21.9.2020 08:47:38

Datum vydání

Ahoj,

ví se už v jakém měsíci příští rok hra v češtině vyjde? Popřípadě na jakém webu půjde udělat před objednávka? Díky :)

1.10.2020 19:42:32

Aladin
Ahoj,

termín ti zatím dát neumíme, oznámili jsme to hned, jak se dotáhla dlouhá jednání. Předobjednávky určitě nějak namyslíme, stejně jako u všech našich a liščích her ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

2.10.2020 08:36:38

Ahoj.
Tak to je super zpráva. Za českou verzi jsem rád. Právě angličtina byl důvod proč jsem s nákupem zatím váhal. Mám totiž v okolí pár lidí co jí úplně neholdují. Takže super, asi si i předobjednám. =)

Chtěl bych se ke hře zeptat. Dá se nějak pěkně zahrát i s lidmi co by jí viděli poprvé?

Díky Honza

5.10.2020 15:02:17

JaMikes
Ad hraní s nováčky, tak platí asi to co obecně u jiných her, prostě to chce. aby jeden hru dobře znal a chápal její principy, já sám si ji koupil minulý týden tady na ZH, nastudoval pravidla dal si 2x solo, aby mi to do sebe zapadlo a pochopil trosku strategii (výhoda téhle hry je, že i v solu funguje velmi hezky) a pak hral se zenou, takze, kdyz to jeden z vas bude mit takhle nastudovane a pripravite si hru se zakladni obtiznosti, tak muze ostatnim vysvetlit co a jak funguje a pomuze i hrat s nejmene komplikovanymi duchy, jsou tam teda i pravidla jak si pripravit uplne prvni hru, s tim ze karty ktere budete ziskavat uz jsou dopredu pro jednotlive duchy pripraveny v urcitem poradi, to jsem tedy ani nezkousel, ale take by to asi ulehcilo. Ona ta hra na pravidla neni nejak extra slozita, tam je to pak nekdy slozitejsi to vsechno nakombit nebo se naucit jak optimalne hrat daneho Ducha. Jen se bojim ze ve ctyrech uz to bude trosku mene prehledne a slozitejsi na domluvu, me prijdou idealni 2 hraci jeste tri by asi sli. Ale samozrejme pro uplne nehrace nebo lidi co hraji spis jen nejake lehke hry to asi bude i tak docela napor.
Hra je to jinak skvělá, asi nejtematičtější euro co jsem hrál a s rozšířením mě to baví díky kartám událostí a pár dalším prvkům ještě o něco více. Ale i ten základ určitě stačí na dost her a ten herní design je opravdu moc pěkně vymyšlený.

5.10.2020 15:10:49 | Upraveno autorem (porovnej)

dostupnost v cz
uz se vi neco dalsiho k datu vydani v CZ a treba i predbezna cena?

19.11.2020 22:39:28

IN

re
S termínem zatím nechci být moc konkrétní. Počítejme zatím někdy v 2021....
----------------------
Majitel liščí krabice

20.11.2020 08:48:36

Predobjednavka
Ahoj, mne je vcelku sumak, kdy to bude, jsem trpelivy. Jen bych nechtel pozapomenout, takze pokud by bylo mozne spustit predobjednavky, bylo by to skvele. Aneb “shut up and take my money!” :)))

21.11.2020 08:24:49

Ahojte, trochu oživím tohle vlákno. Mám docela opačný problém. Dokáže mi někdo dát tip, kde sehnat (ideálně z jednoho shopu) kompletní hru V ANGLIČTINĚ? myslím tím včetně všech rozšíření a promo pack 1,2? 

Martiner♾

28.6.2022 17:19:55

Komplet zaklad + dve rozsirenia ma na sklade Ludopolis. Promo 1 a 2 je ale pokial viem notoricky tazko zohnatelne a predrazene niekolkonasobne. Par krat som ho videl tu na bazare za sialene ceny. Ak su pre teba proma nutnost tak komplet mozno vies zohnat niekde zo zahranicia ale hru ako taku budes mat nasobne drahsiu. Mozno by som skusil kontaktovat priamo Ludopolis ci by ti proma nevedeli dotiahnut s tym ze potom kupis od nich komplet.

28.6.2022 17:30:59

Vybíráme z Bazaru

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon
Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas