Duchové, Démoni a Draci

xxxxxxxxoo hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

Duchové, Démoni a Draci  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: TOFA Semily
Autoři: Petr Chlup
Rok vydání: 1993
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opět proběhl dotisk

Dobrý den!



Proběhl dotisk a hra JE OPĚT V PRODEJI (originál). Pravidla hry i tisková výroba zůstala víceméně stejná. Hra byla obohacena o novou pevnou krabici a figurky v podobě postaviček bojovníků. Každý hráč se stává hrdinou, který putuje neznámou krajinou za pokladem démonů. Během cesty rozšiřuje svoji družinu, získává předměty a kouzla, které mu pomáhají překonávat překážky na
jeho cestě.

Novinkou je karetní rozšíření EXPANZE 2. Hra je tímto obohacena o nové možnosti boje (např. hypnóza, černá magie...) o novou vlastnost - létání a spoustu nových přátel předmětů a kouzel. Expanze 2 obsahuje 48 karet dobrodružství a rozšiřující pravidla.

Cena za hru je 450 Kč.
Rozšíření - dodatkové karty stojí 100 Kč, doporučuji pro lepší hratelnost zakoupit dvoje
Poštovné 125 Kč - dobírka, nebo je možné převést částku na účet, nebo hru osobně vyzvednout


Pokud budete mít zájem, pošlete mi prosím svoji adresu.

Na jakékoli další dotazy Vám ráda odpovím.


Přeji hezký den!



Petra Chlupová
30.7.2013 13:59:00

mohu poprosit o hru :-)?
Dobrý den,

paní Chlupové jsem již psal mail z mailu musil@experia.cz, ale chtěl bych to pojistit :-)
Opravdu bych měl zájem o tuto hru, pokud je ještě tato možnost :-) ???
Prosím, napište mi na mail pejpr@seznam.cz nebo musil@experia.cz - budu velmi vděčný :-)

Děkuji

10.12.2013 17:32:59

Dotisk
Dobrý den, měla bych zájem o tuto hru. Je ještě k dispozici? Pokud ano, prosím, kontaktujte mě na mail accept-anett@seznam.cz. Děkuji moc.
S pozdravem Aneta Hamplová

23.12.2013 10:38:13

E-shop spuštěn
Dobrý den.
Podívejte se na nově spuštěné stránky hry Duchové, démoni a draci. www.duchove-draci.webnode.cz
Můžete si zde objednat hru i její rozšíření, ale zeptat se i na pravidla hry a dozvědět se o nově chystaném rozšíření.

22.1.2014 08:49:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hero Realms + rozšíření Ruin of Thandar
Hero Realms + rozšíření Ruin of Thandar
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas