DreadBall – The Futuristic Sports Game

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

DreadBall – The Futuristic Sports Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: neuvedeno
Herní svět: Sci-fi, Sport
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mantic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Vaše první dojmy. z hraní. A porovnání s Blood bowlem.
27.12.2012 21:19:19

První hraní
Tak jsme včera zahrál s Doudee. Doudee nastudoval pravidla.Pravidla jsou celkem jednoduchá. Neuměli jsme vše na 100%, takže jsme např. nehráli úplně všechny fauly. Hra je hratelnější na jeden zápas oproti Blood bowlu. Hra bude mít složitější strategii, ale do který jsem úplně nepronikl. Děkuji moc Doudeemu za pravidla.

28.12.2012 18:15:39

po první hře
Tak jsem to včera dal s olafem. Musím říct, že je to rychlejší a pravidlově jednodušší než blood bowl.
Taky mnohem víc o kostkách a to nemluvím o atmošce, která mne do blood bowlu vtáhla mnohem víc.
Třeba až zkusíme ligu, tak mě to vtáhne, ale vlastně i to levlování je o kostkách. Narozdíl od BB si nevyberu novou vlastnost, co umím, ale jen si hodím co se mi zlepšilo.
Nechci psát hodnocení po jedný a výukový hře, ale zatím tak 7 z 10

17.1.2013 11:37:57

objev
tak možná teď objevuju ameriku ale stejně se o to musím podělit. Navedel mě na to radek když mi ukazoval firugu Meekela Judwan jako parodii na Michaela Jordana. Dále pak Buzzcuta - kde je zase evidentní ten základ "Basket" a figurka zřetelně podobná na Leborona Jamese z NBA.

tak jsem prošel seznam starplayeru a názvy týmu a pak mě to trklo kde se asi bere inspirace na názvy týmu

Trontek 29ers - san francisco 49ers ( a navic ten odkaz na film Tron legacy - stejný font a "dresy" taky nezapřou inspiraci )

Greenmoon Smackers - Greenbay Packers :)

Skittersneak Stealers - Pittsburgh Steelers - to je pecka dokazali narvat dvět TT do první části a pak jen změna písmenka ve té druhé :)

No a pak je tu hádanka
Midgard Delvers - prošel jsem si týmy NFL a vídím to na MIAMI DOLPHINS

no ale pojdme dál na season 2

Chromium Chargers - San Diego Chargers
Locust City Chiefs - Kansas City Chiefs

Pelgar Mystics - ?
Void Sirens - ?

zkuste hádat

1.6.2013 17:24:45

liga
pravidla jsem prošel a nic zásadního o proti tomu jak jsme hráli naposled již tam nebylo.

Z ligových pravidel bych akorát vyhodil to s těmi MVP hráči. čekat na dohrání všech a pak dělat dražby němá cenu. Nahradil bych to jen tím že v jednou zápase si konkrétní MVP může pořídit jen jeden z coachu a hotovka.

6.6.2013 20:07:27

liga
kdo vsechno by chtel hrat ligu?

10.6.2013 13:02:38

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Akt. cena: 1230 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas