DreadBall – The Futuristic Sports Game

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

DreadBall – The Futuristic Sports Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: neuvedeno
Herní svět: Sci-fi, Sport
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mantic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad pravidel

Lze v nějaký nejbližší době (cca. do Vánoc) očekávat, že by byl někde k dispozici český preklad pravidel k této hře? Díky :)
12.7.2013 20:37:32

pravidla
to nevím, ale na googlu jsou ke stažení různé tabulky a slovník s českými ekvivalenty anglických názvů
myslím, že je to k nalezení na dž pod db

13.7.2013 19:25:16

ludomyl
překlad celé pravidla je celkem k ničemu. je tam spousta textu ale souhrn sketečných pravidel je tak na A4. tabulky k hraní uplně stačí.

14.7.2013 14:33:24

.
No, úplně k ničemu to asi není, pokud nemáš někoho kdo tě zasvětí, tak si asi jenom s těmi přehledy nevystačiš. Kdysi jsem v základu přeložil ten výsek co byl k dispozici ještě během kickstarterové kampaně (od té doby jsem se k tomu bohužel moc nedostal), třeba to aspoň k základní orientaci pomůže

https://docs.google.com/file/d/0B2zX1Ud5XqEodWNqRlB5NVFlMXc/edit

jinak pro samotné hraní je asi nejlepší "vývojový diagram" jednotlivých akcí, podle toho se to se základní znalostí prvků hry dá v pohodě odehrát. Překlad jedné starší verze (jen akce první sezóny):

https://docs.google.com/drawings/d/1e33PQ-on_32ZXDBoeFCP_EW8xoHvgtgEnUpjYLsGI0Q/edit?usp=sharing

15.7.2013 13:03:30

drteadball academy
Ještě jsem to nestih zkouknout, ale objevil jsem to v mailu, po dlouhé době jsem nemazal něco co není přečtený a místo toho se kouk co to za spam od mantiků mám
https://www.youtube.com/results?search_query=dreadball+academ&oq=dreadball+academ&gs_l=youtube.12...0.0.0.34864.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube.

11.8.2013 22:31:15

tak jsem zkouk první dva díly
a všem kdo mají zájem hru zkusit doporučuju to shlédnout.
Doufám, že dneska večer dám další díly. Je to i super tutorial.

12.8.2013 18:03:38

Dotaz
Ahoj mám dva dotazy. Nemám pravidla, hraji podle referneční tabulky, takže...
1. Může soupeř chytat mou přihrávku pokud jde přes jeho hráče a soupeř stojí čelem k přihrávce? Stejně jako "intercepcion" v Blood Bowl jen musí stát čelem?
2. Když postavím hráče do branky, co se pak děje? Soupeř tak nedokáže skórovat, že? Jeho možností je potom doběhnout do jiného brankoviště nebo mi hráče srazit a odstrčit z branky.
Chápu to dobře? Hlavně mi jde o ty přihrávky přes soupeře, protože v referenčních tabulkách nic není a nejsou na to ani modifikátory.

12.1.2015 20:04:05

ManlyGuy
1.
už přez rok jsem db nehrál, ale mám pocit, že můžeš chytat jen tím, kdo na to má. V podstatě jen jack na trenérskou kostku a striker i bez ní.
2.
no dá se obhodit
ale radši to ještě hoď na deskožrouta, tam jsou lidi co to ohráli více jak já.
na bb dám asi pravidla z hlavy, db nemám tak ojetej.

13.1.2015 22:39:30

ManlyGuy
1. Prihrávka sa nedá prerušiť.
2. Asi si si pomýlil hru, pretože tu žiadne bránky nie sú. Naopak sú tu basketbalové koše a keď hráč stojí pod košom (resp. na políčku, ktoré označuje kôš), tak ničomu nebráni. Avšak ak hráč, čo hádže na kôš netrafí (jeho hod nemá žiadny úspech), tak ten, čo stojí na políčku koša dostane "pecku do hlavy" rovnako, ako keby do neho niekto hodil loptu.

P.S: píš to nabudúce do sekcie otázky, lebo to vôbec nemá nič spoločné s týmto vláknom ;)

14.1.2015 11:19:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Poděkování
Domníval jsme se, že se to týká výkladu pravidel a zakládat kvůli jedné otázce nové vlákno mi přišlo zbytečné. Ale díky. Ludomyle, já tam ani koše nevidím. Důležité je, že všichni víme o jaké políčko jde. ;-)
Ještě jednou díky za odpovědi.

18.1.2015 09:04:53

Vybíráme z Bazaru

Praga caput regni: minirozšíření
Praga caput regni: minirozšíření
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas