Dragon Eclipse

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Dragon Eclipse - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Kamil 'Sanex' Cieśla
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

All CZ vydavatelství

Tak vážně se nikdo ke kampani nepřidá, nebo nás jen napínáte do poslední chvíle? :-)

14.9.2023 21:09:44

Idete do toho? Ja som stále nerozhodný….Čo osobne Vás presvedčilo pri tej hre? Že bude CZ preklad? :D Alebo aj niečo iné?

5.10.2023 08:51:15 | Upraveno autorem (porovnej)

K backnutí mě přesvědčila čeština, bez té bych to nebral a počkal na retail. Ke hře mě přesvědčilo, že jsou to v podstatě Pokémoni, takže bych to rád měl jako rodinnou hru s (odrostlejšími) dětmi - doufám, že to bude mít rozumnou obtížnost právě pro rodinnější hraní. A od addonů (příběhové rozšíření, další figurky) mě odradila vyloženě cena, protože za 8000 v tom rozhodně zahučet nemíním :-D . Takže takhle to mám nastaveno já.

5.10.2023 09:20:09

Beru standees komplet za 77 (potazmo 100 s vat). Kdyby se chtel nekdo pozdeji pridat

5.10.2023 10:09:10

@Predatorik mne zaujal koncept, chci neco jednodussiho bez milionu ruznorodych komponent a 30 strankovych manualu, neco co muzu na mesic odlozit a potom v klidu pokracovat bez potreby znova se to ucit…

@Pepsson oni maji i nejaky hromadny pledge? Ja tam vidim jen jednotlive “tiery” podle obsahu, ja vzal taky jen standees v nejlevnjsi verzi, ta verze s plastovejma figurkama si v mych ocich tu silenou cenu vubec neobhaji, me sedive plastove figurky zazitek nevylepsuji

5.10.2023 10:42:30

@PetrR Nemají hromadný pledge, ale je předpoklad (nikde to nepíšou, je to můj předpoklad), že se trochu ušetří na poštovném.

Já do toho jdu kvůli češtině, kampani, koopu a drakům :-)

5.10.2023 13:42:50

Popravde videl jsem jen jedno video, ale koncept me zaujalcestina taky a za tech 100$ tam bude spousta obsahu. Prinejhorsim se to streli. A figurek mam doma vic nez dost, takze standees staci. 

 

A hromadny pledge sice neni, ale u AR vzdycky byla moznost usetrit

5.10.2023 17:29:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Tohle beru v den vydání. 

10.1.2024 18:57:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Trochu přemýšlím jestli naskočit v late pledge. Mám chuť vzít spíš standees protože se mi líbí art a přijde mi že ty figurky nebudou prostě vypadat tak cute. 

22.1.2024 19:09:10

@MortZ myslím si, že na standee verzi není nic špatného :-) Pokud tedy nechceš figurky vyloženě kvůli barvení. Ta základní verze nemá ještě navíc akrylové žetonky, což je trochu škoda a pak taky ty “boostery” karet, které jsou ale úplně zbytečné. Respektive by měli poskytnou feeling TCG, ale herně je to bez efektu.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

22.1.2024 19:13:46

Já vzal all-in. Ta hra mne uchvátila. Ale bez figurek bych to nechtěl.  Vždy dám přednost u her figurkám, než standees. A tady vypadají fantasticky. 

https://www.buymeacoffee.com/slingergames // http://slingergames.cz // https://www.facebook.com/slingergames // https://www.instagram.com/slingergames/
Překlady her do CZ, recenze a další.

23.1.2024 09:41:55

nahodou jsem nakouknul do sveho pledge manageru a zjistil jsem, ze nemam zaplacene postovne, pri tom jsem za zakladni pledge dal asi 88 euro vcetne dph, myslel jsem, ze je tam uz i doprava… jak to mate vy?


Kazdopadne jsem dnes tu dopravu doplatil a vysla na dalsich 20 euro, to je fakt narez…

a jeste bych tam chtel neco drobneho upravit, ale nedari se me to, protoze:
You can't submit this pledge because its net value is lower than you've already paid.
… pokud jsem zaplatil vice, tak si nic levnejsiho proste objednat nemuzu? Overcharged: 4,84 $ a kvuli tomu to nejde nijak upravit

10.2.2024 19:29:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Doprava v tom nebyla, proto je tam oddílek shipping (na Gamefoundu lze pohodlně najít podle záložek vlevo). Zřejmě nemůžeš pledge upravit tak, aby ti tam peníze přebývali.

12.2.2024 08:18:10

Tuší někdo, co je zač Foray into the Shadow Realm? Když jsem backoval, tak to tam ještě nebylo, teď podle popisu netuším, jestli je to další rozšíření, nebo jen variace na core box? 

12.2.2024 15:38:37

Rozšírenie :)

12.2.2024 15:46:05

@Dansemacabre Rozšíření k základní hře (zase buď normál nebo s figurkami), bylo to tam skoro od začátku kampaně.

12.2.2024 15:47:12

Díky, budu to tam muset přidat spolu s Mystlings, kteří mě taky minuli. 
Škoda toto, že se pak skokově a neproporčně navýší i poštovné. 
 

12.2.2024 15:57:30 | Upraveno autorem (porovnej)

@Dansemacabre taky jsem do toho prave sel, v kampani to tam jeste nemeli  a proto jsem na cele hre preplatil, kdyz to vezmes rovnou v baliku, usetris dalsi asi 4 eura nebo kolik…ale zaplatis 10 euro za postu navic

12.2.2024 21:46:46

Njn… co se dá dělat, u takhle produkčně pěkné hry by mě štvalo nemít všechno. Během kampaně tam spousta věcí ještě nebyla, tak jsem doufal, že neutratím zas tolik :) Ale nakonec jsem skoro all in a vynechal jsem multiplayer arenu a neopreny, i když vypadají moc hezky.

Mmch., u téhle hry se mi kartonové postavičky líbí víc než figurky, což považuju za velký bonus! Ale mít verzi s figurgama, tak beru i ten neopren :D

12.2.2024 22:41:42

myslim, ze neopren zase zvedal postovne kvuli extra obalu, tak jsem do toho nesel. Stejne tak barevne standees vypadaji lepe, nez sedive figurky, takze jsem vzal levnejsi papirovku.

Hra vysla i digitalne na steamu jako demo a kdyz jsme si ji vyzkousel, moc nadsenej nejsem, snad bude deskovka podstatne lepsi, nez ta digitalka…

13.2.2024 06:55:35

@Dansemacabre Btw, ta dve rozsireni (Mistlings a Shadow realms) uz jsou soucasti toho gameplay all-in pledge, tak jen abys je nekupoval dvakrat

13.2.2024 09:14:15 | Upraveno autorem (porovnej)

@Pepsson kdyz jsem to backoval ze zacatku kampane, tak gameplay all-in byl core a tri expanze, tenhle gameplay all-in s pozdeji dodanymi vecmi jeste neexistoval, stejne jako nebyly neopreny nebo multiplayer arena. 

13.2.2024 12:02:05

víte někdo kdy se uzavírají sliby?

29.2.2024 20:50:45

Vybíráme z Bazaru

Skytear Horde deluxe + errata
Skytear Horde deluxe + errata
Akt. cena: 42 €
Končí za: 1 den

Offcanvas