Dragomino - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 5 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Bruno Cathala
Marie Fort
Wilfried Fort
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tradiční sekce.

Já osobně u této hry zažívám obrovské nadšení a velký start naší deskoherní epizody s dětmi :-) Hraju s klukem 3,5 roku...pravidla pochopil ihned a už druhou hru mě začal i radit, co mám kam dávat :-)

Nevýhoda hry je, že ji syn chce hrát pořád...pořád a pořád dokola :-) klidně 7x za sebou a každý den :-) Takže pro udržení psychické rovnováhy jsem rovnou zapojit další hry jako klasické domino či Doba Kamenná: Junior a připravuji další.
12.1.2021 12:51:32

Nadšení
Já koupil do foroty pro děti už Kingdomino a Queendomino. Zatím jsme hráli se ženou a bavilo, tak jsem čekal na vhodnou dobu začít hrát s dětma. Pak Mindok oznámil Dragomino a mě bylo jasný, že musím počkat a začít s ním :). Starší (čerstvě 4 roky) chápe a hraje sám. A přidal se i mladší (2 roky) a ten se hned přidal, samozřejmě zcela bez strategie, ale díky skvělým komponentům u hry vydrží a dělá co má – počká až na něj přijde řada, sám si vybere kartičku, sám si ji umístí (občas upravíme), řekne si o vajíčko... Je to vážně bomba. Už vymýšlím, jak Dragomino zakomponovat do Kingdomina.
Osobně je to u mě TOP hra pro začátek hraní s předškolákama.

12.1.2021 13:22:21

Na můj vkus hry až moc často končí remízou. 
Například dnes jsme ve třech a nahráli každý po osmi bodech, následující hra se synem byla 14:14.
Každopádně hra je vyvedená a mému téměř čtyřletému synovi se líbí…

18.2.2022 12:12:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraju s tříletou dcerkou a dává to, baví jí to. Ilustrace jsou krásný a roztomilý, to dělá hodně.

15.10.2022 17:37:31

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Akt. cena: 20 €
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas