Draci v práci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: REXhry
Cardboard Alchemy
Autoři: Manny Vega
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Draci (miniatúry)

Neviete kde by sa dali zohnať originál modely (KS verzia) dráčikov do tejto hry za normálny peniaz? Občas ich nájdem v nemeckom či nórskom eshope, ale cena za poštovné je na úrovni 30 - 40 Eur, čo je 2 násobná cena tých figúrok.

24.4.2023 16:22:47

@Mr. Q Ahoj, treba sledovať https://luckyduckgames.com/en/games/279-flamecraft-dragon-miniatures dnes sa vypredala 4x várka za dva mesiace :)  a majú všetko. Suroviny, mince a dráčkov.

24.4.2023 16:28:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Na polských eshopech je celkem mají, např.

https://3trolle.pl/jolisearch?s=flamecraft+

Ještě nedávno měli i dřevěné suroviny. 

Na stránkách nemají možnost poslat mimo Polsko, ale po emailu se to dá domluvit.

24.4.2023 19:35:04

Ďakujem vám pekne @tabackej aj @QuinterX

 

@tabackej už som im napísal email. uvidíme čo sa bude dať vo veci robiť a či budú ústretoví. V každom prípade vďaka, konečne dáky posun. Sranda, že “vševediaci” gúgl mi ich nikdy nenašiel, alebo som sa iba ja málo prehrabával internetmi.

 

@QuinterX pozerám ich často, ale ešte nikdy som na ich stránke nevidel pri žiadanom produkte niečo iné ako OUT OF STOCK. Toto je konštantný stav. Pri produkte sa mi nedá vložiť do košíka kvôli nedostupnosti a na stránke nie je ani možnosť pridať do obľúbených ani zapnúť funkciu “strážneho psa”. Kúpil by som to už dávno priamo u nich, ale príde mi to USER UNFRIENDLY riešenie na ich stránke a neviem si predstaviť, že každý deň sa idem niekoľko krát pozrieť či už to majú (keby tam aspoň svietila informácia typu: tovar je na ceste).
Prosím môj text nechápať ako výčitku, som veľmi vďačný za každú radu. Nemôžeš za to ako (ne)funguje tá stránka.

25.4.2023 09:34:21

@Mr. Q Rozhodne to neberiem v zlom, neblázni :) Len sem tam chodím na ten web a ako som spomínal, mávajú to skladom. Každopádne držím palce. dúfam, že tie minis nájdeš.

Inak ma napadlo, že chalani v Bratislave majú obchod Ludopolis a viac menej dokážu zohnať takmer všetko (nie všetko, ale takmer). Možno by stálo za chriech im napísať cez Discord a opýtať sa ich (osobná skúsenosť s obchodom).

25.4.2023 10:03:14

@QuinterX jasné, so super chalanmi z Ludopolisu (s každým) sme kamaráti a poznáme sa osobne. Nie je to v ich moci, už sme sa o tom osobne niekoľko krát rozprávali. Ale písal som tomu poliakovi, čo má 3 trolov (obchodík, rozmerovo podľa foto podobný Ludopolis) a zatiaľ z komunikácie vyplýva, že nemá problém to poslať aj na Slovensko. Pýta 123 zlotých, čo je cca 26 eur. Ako figúrky má za dobrú cenu (v prepočte 15-17 eur), ale z Polska je šialené poštovné tým DPD čo tam majú - teraz mi z polského e-raptoru putujú dáke inserty a poštovné bam 9,99€. 

25.4.2023 13:11:13

@Mr. Q  páni! Dobre drahé poštovné. Ja som teraz bral niečo z Nemecka a platil som 10€ (DPD kuriér), veľká hra. Poliaci majú fakt radi peniažky :-D 

25.4.2023 15:02:38

@QuinterX nemyslím si, že sú drahí… za to môže tá spoločnosť, ktorá rieši prepravu. U mňa to bolo tiež DPD a myslím, že to majú v rámci okruhu krajín za tarif. Ten náš bol tých 10€, možno môže byť inde viac/menej. Ale je to šialené, som rád že medzi CZ/SK funguje Packeta za také tarify aké sú. Ale aj to nebude navždy. Zničia konkurenciu a nasadia si tie svoje “správne” ceny

26.4.2023 13:24:50

Vybíráme z Bazaru

Sleeping Gods: Distant Skies (Collector's Edition)
Sleeping Gods: Distant Skies (Collector's Edition)
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas