Dorn - Výprava za Bránu Osudu

xxxxxxxxoo hodnoceno 240x (Seznam vlastníků)

Dorn - Výprava za Bránu Osudu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Autoři: Filip Kozák
Jan Drevikovský
Kryštof Kozák
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Můžete mi to někdo přiblížit? Případně povědět, pokud je víc edic, jak se jednotlivé edice liší? Díky za info.
11.12.2009 07:57:21

Koukám...
...že se oprášil Dorn. Také po něm sáhnu. Problém je že manželka to se mnou nechce hrát,páč za hrdiny nikdy nevyhrála:-))

10.1.2013 10:13:49

a já přemýšlím,
že u nás téměř vždy vyhraje Zorkal (já) a teď nevím, jestli jsem tak dobrá, nebo jestli to moje polovička fláká :-) Jak to teda máte?

10.1.2013 10:38:20

ta"jemná"
Abych to uvedl na pravou míru: byla to naše první hra,pokud pominu člověče a pexeso:-)) takže sme u ní vlastně objevovali mechaniku takovýchto her,a moc ji to nebaví. Má raději Proroctví,nebo Talisman ve kterém drtí zase mě. Možná v tom hraje roli náhoda/kostka. Každopádně se na Dorn chystáme. Přeci jen už máme pár zkušeností s hraním. I když teď u nás vládne Andor,ten prvidelně projíždíme oba:-)))

10.1.2013 10:48:24

Dorn
rozhodně nenechte ladem, podle mě je to nejdna z nejlepších her, jakou jsem kdy hrála (a že už jich mám teda pár odehraných) a zážitek z každé partie je fakt ohromnej...tak do toho :-)

10.1.2013 10:50:52

u nás
taky spíš vyhrává Zorkal. U hrdinů je problém, že hra jim daleko méně odpouští chyby než Zorkalovi. Ale za hrdiny mě to baví víc, je to větší výzva. Tím nechci říct, že Zorkal to má jednoduché.

Tajemná: třetí hru v řadě v 10 dopoledne?? V kolik jste probůh začli hrát? Nám jedna hra trvá min 2 hodiny (spíš víc).

10.1.2013 10:52:01

Kafe
...třetí hru za sebou - začali jsme včera večer (2x) a hned ráno jsme pokračovali tou třetí :-) Takže pouze s prodlevou v rámci regenerace (spánek) jedeme třetí za sebou :-)

10.1.2013 10:59:08

Ve třech...
Je všeobecně známo že je to spíše na škodu ve více hráčích,přesto to chceme zkusit. A to z důvodu vykostění jednoho kamaráda,který vše hraje stylem one man show. Bude tudíž muset hrát za Zorkala,tak snad se nám to povede:-))

10.1.2013 11:23:31

Vybíráme z Bazaru

Seventh hero
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas