Doomtrooper CCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 89x (Seznam vlastníků)

Doomtrooper CCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Mario Truant Verlag
Autoři: Bryan Winter
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty na prodej?

Neválí se někomu doma karty, kterých by se chtěl zbavit? Chceme si s kámošem postavit nějaké funny balíčky, zatím lovím aukro, ale říkal jsem si, že se zeptám i tady :)
19.4.2010 16:04:40

Kopím
Ahoj, pokud prodáváte svou sbírku karet, budu rád, když dáte vědět. E-mail: Blacksoul[zavináč]centrum.cz.

26.3.2017 11:39:33

Balíček k dispozici :)
Zdravím, jeden balíček o 90 kartách bych tu měl. Je mezi nimi i pár vzácnějších karet, jako je Doktorka Diana, Kacířské spiknutí, Sevřená formace, méně vzácných jako je Tatsu, Podfuk korporací apod.

Já jej nevyužiji, pokud by byl zájem, pošlete zprávu :).

3.7.2017 22:56:16

shizunk
... je vidět, že se v tom moc nevyznáš - Tatsu je bezkonkurečně nejvzácnější karta z těch, co jsi vyjmenoval (hodnota podle stavu klidně i 400+ Kč). Pozor, ať tě někdo nenapálí...

4.7.2017 08:05:15

Pelly
Ahoj a díky za upozornění. Nevyznám se v kartičkách, to přiznávám. Možná je v balíčku více vzácných karet, ale to bohužel netuším. Byla by šance mě odkázat někam, kde bych mohl jednotlivé karty projít? Sám jsem se o to snažil, ale jak jsem říkal, je to už strašnejch let, co jsem se o hru zajímal :(.

Mám případně fotografie všech karet s viditelnými názvy.

Předem moc děkuji za zprávu.

4.7.2017 13:34:47 | Upraveno autorem (porovnej)

pošli mi seznam
pokusím se ti to nějak rozumně nacenit

4.7.2017 13:37:38

bylo by možné poslat fotky?
Nebo mám raději přepsat? Díky

4.7.2017 13:41:32

:-)
No pokud pošleš fotky, těžko se ti vyjádřím k jednotlivým kartám, nebo to budu přepisovat já. Pošli co uznáž za vhodný, já se s tím nějak poperu. e-mail SZ.

4.7.2017 13:44:38

seznam
Tak já to sepíšu :)

4.7.2017 13:46:09

dotaz
Mají u nás nějakou cenu karty v angličtině?

18.11.2017 02:31:10

nějakou jo...
vše má svého kupce...

18.11.2017 17:31:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Prodám sbírku DOOMTROOPERů 231 karet

Ahoj,
nadešel čas, kdy jsem se rozhodl zbavit mé sbírky. Jedná se o 231 karet. Vše viz. foto. Kromě karet mám i základní krabičku, návody, ale i booster krabičku. Některé karty jsou nehrané. Nabídněte částku. Chtěl bych požádat i o pomoc nějakého odborníka na DOOMTROOPERY, jestli by mi poslal zprávou orientační cenu všeho co vidí. Leželo mi to doma dost dlouho, takže to nemusím za každou cenu prodávat hned. Za rozumný peníz to však pustím dál, ať to dělá radost.
Děkuji.

http://ancovickaaaa.rajce.idnes.cz/DOOMTROOPER/

28.12.2017 16:14:58

Prodej
Zdravím,
pokud by měl někdo zájem, doprodávám zbytek anglických karet, jsou většinou úplně nové, karty jsou ze základní sady a rozšíření Inquisition, aktualizovaný seznam viz odkaz (ceník na prvním listu).

http://leteckaposta.cz/986124556

22.1.2018 09:52:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Prodej karet
Ahoj lidi,
nabízím k prodeji jednotlivé karty uvedené v seznamu na tomto odkazu: https://uloz.to/!NU6VxrjHAbL0/doomtrooper-moje-sbirka-karet-odt
Karty jsou téměř nehrané. Jen pár karet je v angličtině, ostatní jsou v češtině.
Pokud by měl někdo zájem, navrhněte cenu jednotlivých karet a ozvěte se na tomto e-mailu: ousko52@seznam.cz

5.3.2018 10:14:02

Prodej karet
Ahoj lidi,
aktualizoval jsem seznam karet na prodej. Je na tomto odkazu:
https://uloz.to/!mxImc2bKWSRd/doomtrooper-seznam-karet-na-prodej-odt
V případě zájmu navrhněte cenu jednotlivých karet a ozvěte se na tomto e-mailu: ousko52@seznam.cz
Vojta

10.3.2018 10:43:47

aktuální seznam sháním / prodávám / vyměním
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1brTZGSmjy7lJGTZRbin8AH3UX0WORh3Zj3WfJ7rxnxQ/edit#gid=869899704

10.3.2018 19:04:47

karty na prodej

byl by tu nějaký znalec či zájemce?
Může někdo cca určit cenu, nebo nabídnout cenu?
https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/68003/

14.6.2018 13:39:47

nic moc kámo...
Nějakou cenu mají asi tak 3 karty. Jestli ti za to někdo nabídne 500, buď rád...

14.6.2018 15:12:35

Bratrstvo a Kybertronik
Dobry den vespolek,

prepadla mne nostalgie, kdyz jsem pri uklidu objevil krabici ne prilis zajimavy karticek - tim jsem zjistil, ze moje herni balicky jsem budto kdysi prodal a nebo proste nekam zmizely :-( takze bych si aspon jeden poskladal znovu...proto by mne zajimalo, zda nema nekdo na prodej bojovniky z Bratrstva a Kybertroniku...zajima mne zakladni serie, Mortifikator a Inquisition zejmena...a taky vybaveni...Aukro je prazdny, na eBay je to v anglictine...tak se ptam tady. Budu rad i za pripadny tip, kde se jeste popta.

Diky

27.8.2018 14:18:29

Karty

Na ulozto.cz najdes vsechny sady v cz a nemusis nikomu platit premrstene ceny za kousky papiru.

27.8.2018 16:30:48

re: Karty
to Siki.PS:

Diky moc, uz jsem je nasel. Kvalita solidni.

Nicmene prave proto, ze jsou takhle dostupne bych nechtel platit premrstene sumy, ale proste tak nejak normalni cenu...pokud by se tedy nekdo nasel, kdo by se jich chtel zbavit...vymenou bych mohl eventualne nabidnout karticky Middle Earth CCG...

28.8.2018 08:19:24

Sháním dvě karty :-)
Dneska tady na mě vyskočilo, že se diskutuje v Doomtrooper. Napadlo mě za zkoušku nic nedám, nemá někdo ze základní sady Mitch Huntera a Záludného Alakhaie kdo by byl ochoten tyhle dva kluky prodat :-)? Případně mi napište do zpráv. Děkuju.

28.8.2018 08:41:46

Být vámi, své snažení bych upnul k:
Ahoj všem hráčům Doomtrooperu!

Rád bych pozvánku na olomoucký turnaj otevřel poděkováním Romanovi za jeho skvělé stránky dtonline.cz, bez nichž by se nám obtížně stavěly vítězné decky a vydávaly nové edice!

Těžko zjistit, kdo opakování této akce způsobil - pravděpodobně atmosféra minulého Mistrovství a žádosti vás, hráčů, o další turnaj velkého formátu. Pokračování rozhodně nebylo v plánu, mělo jít o jednorázovou akci, o níž budeme vyprávět svým pravnoučatům, až svět nebude takový, jaký býval, tzn. až dojdou zásoby boosterů z 90. let.

Tudíž vás všechny srdečně zveme na další Mistrovství České republiky v Doomtrooperu (nyní už mohu napsat "Mistrovství" - minule jsme to tajili, aby se někteří z vás nevyděsili velikostí turnaje nebo drtivostí soupeřů). Pozvánku uvádím v příloze. Turnaj se bude konat opět v Olomouci, tentokrát v Korunní pevnůstce (zhruba naproti Přírodovědecké fakultě, kde jsme hráli loni). Prostory tzv. Pevnosti poznání (velká bílá budova v areálu Pevnůstky) nám budou k dispozici v sobotu 3. listopadu od 9. hodiny (kdy proběhne zápis) až do večerních časů.

KNIHU ZÁKONA neboli Mistrovská pravidla pošlu již velmi brzy, jen co doladíme opravy dokumentu z minule (kterých bylo opravdu a zhusta třeba).
Seznam zakázaných/omezených karet bude tentokrát koncipován ve prospěch bojových balíčků, karty vyřazující bojovníky budou výrazně omezeny, abychom si dostatečně zabojovali a užili radost z vítězství. Plánujeme zavedení Stanice, tudíž i edici Paradise Lost a možná další...

Přihlášky mi, prosím, pošlete co nejdříve - nejlépe do poloviny září (napište mi i počty hráčů, které přihlašujete), abychom mohli Pevnosti poznání potvrdit konání turnaje a začít zařizovat ceny (kterých bude nakonec možná více pro všechny, než pro vítěze + klasicky "Řezník duší" a "Ty už si nějak poradíš!").
Zároveň s přihláškami si můžete objednat turnajová trička s obrázkem Mishimy vpředu (viz příloha) a textem "Doomtrooper Olomouc 2018" vzadu (opět prosím počty a také velikosti, které se neliší od středoevropského standardu).

Karty na výměnu bych opět doporučil vzít s sebou (možná jen vzácnější exponáty, ať se nemusíte vláčet s celou sbírkou), přestože minule se hrálo natolik intenzivně, že nezbyl čas na směnu.

Děkujeme za neskonalou a neutuchající přízeň a ať se vám daří!

DT Tour & DT Camp & Olomoucká liga

28.8.2018 08:46:50

re: Shanim dve karty
to Desdi:

Mitch Huntera MOZNA mam, ale je to jen takovej dojem, kterej je mozna spatnej. Nicmene overit mohu nejdrive o vikend, pokud se tedy dostanu na navstevu k rodicum, kde tyhle vzpominky na mladi skladuju. Pokud tam bude, nemam problem ho pustit...idealne vymenou za bojovinky z Bratrstva ci Kybretroniku

28.8.2018 11:57:23

Seznam karet na prodej
Ahoj lidi,
seznam karet na prodej je na tomto odkazu:
https://uloz.to/!ab9MTlHWkrTJ/doomtrooper-karty-na-prodej-docx
V případě zájmu navrhněte cenu jednotlivých karet a ozvěte se na tomto e-mailu: ousko52@seznam.cz
Vojta

3.10.2018 10:40:19

Lovec, Kyrysník, Intrikán
Mám jeden dotaz týkající se karet základní sady a to konkrétně bojovníků kybertroniku. Ve sbírce mám dvě různé karty s názvem Lovec a dále kartu Kyrysník. Jenže podle dtonline.cz jsou správné názvy karet Lovec, Kyrysník (špatný název Lovec), Intrikán (špatný název Kyrysník). Je to běžné? Nebo mám doma takovou malou chybovou tiskovou raritku? Díky za odpověď. Vojta

25.10.2018 07:22:34

Vybíráme z Bazaru

Lucidity KS Deluxe edice, Brno
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas