Doom: The Boardgame Expansion Set

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Doom: The Boardgame Expansion Set - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Doom: The Boardgame
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Ubik
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

překlad

Nemáte někdo překlad pravidel a scénářu.
17.5.2009 18:13:49

Přání
Taky se přimlouvám za překlad :-)

22.6.2009 18:27:19

překlad
Zajímavé, mám hru od BF a scénáře i pravidla jsem měl v češtině ... :-)

22.6.2009 20:30:07

To: Merlin
I k rozšíření? K základní hře to dělají BF, ale rozšíření u nich neseženeš, nebo jo?

22.6.2009 21:58:21

to Tormentr
Tak jsem se podíval a ano, mám tam překlad jak pravidel, tak scénářů ... v rozšíření ... není sice už v originální grafice, jako základní hra, nicméně je tam (s obrázky, žádný plain text :-)

22.6.2009 22:11:45

Merlin
Tak to si ho budu muset koupit od BF

23.6.2009 08:20:42

Drak

BF?
Co je prosím BF? Tuším, že výrobce či prodejna. Prosím případně i link, děkuji.

5.1.2010 11:14:59

BlackFire
http://eshop.blackfire.cz/detail1441/hry-dle-pc-predlohy/doom-rozsireni-------

5.1.2010 11:17:12

Merlin
Promin, ze si mozna trochu rypnu, uz mi to trochu neda. Proc vzdy kdyz dojde na cestinu her co ma v nabidce BF vzdy prijdes s poznamkou, ze BF to ma takove a takove? Zatimco u jinych vyrobcu/distributoru atd. podobne poznamky nemas. Chapu, ze jsi s nema spolupracoval. Ja s Michalem od nich taky ve velkem. Ale mas to zapotrebi?
Rozsireni k Doomu meli FFG nedavno v akci, takze se ja osobne vubec nedivim, ze bude poptavka po cestine.

5.1.2010 21:44:58

to Bajn
Když se zeptá někdo na češtinu, tak rád prozradím, co vím (že jí dává nějaký výrobce nebo nějaký obchod). A jelikož nakupuju převážně v hrasu a sleduji BF (protože hraji především větší a zábavnější hry než drobotinu, co vydávají/dovážejí ostatní - nesnáším termín ameritrash, ale je to ono :-), tak vím, co nabízí tyto dva subjekty. Jinak ano, všiml jsem si, že s oblibou vybíráš sebevětší odpad z aukcí :-) A mimochodem, nevadí ti, že máš půl roku zpoždění, koukni se na datum těch mých příspěvků :-)

6.1.2010 08:31:17

preklad pravidel a scenaru
na strankach blackfire.cz jsou pravidla k expanzi volne ke stazeni v pdf v cestine :)
http://www.blackfire.cz/podpora.html

20.11.2010 19:02:35 | Upraveno autorem (porovnej)

preklad pravidel a scenaru
prosim vas, kdokoliv kdo mate aspon prelozeny "holy text" pravidel a scenaru v cestine k puvodni hre, mohli byste ho nejakym zpusobem poskytnout? ja sam ho mam, ale je v polstine:( dekuji za pripadnou pomoc.

23.11.2010 17:18:41

Vybíráme z Bazaru

Rone
Rone
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas