Doom: The Boardgame

xxxxxxxooo hodnoceno 129x (Seznam vlastníků)

Doom: The Boardgame - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: DeltaVision
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Ubik
Autoři: Christian T. Petersen
Kevin Wilson
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nepasující dílky mapy

Zdravím všechny, nedávno jsem si koupil tady na aukci Dooma, mé obrovské nadšení pokazilo, že některé dílky mapy do sebe zapadjí perfektně jiné do sebe zapadnou, ale už s obtížema a nakonec jsou tu ty které nepasují vůbec a ještě některé dílky z jedné strany pasují perfektně a z druhé už s obtížema. Máte podobný problém nebo nevíte jak to řešit? Docela to kazí hru... S pozdravem bleptys.
2.12.2012 00:06:12

bleptys
Jo, nic si z toho nedelej, je to tak. Nektere jdou hur, nektere lepe, musi se to trochu premlouvat. Podobny problem mam i u Descenta...

2.12.2012 19:41:17

...
Mno některé ty dílky se dají do sebe zasunout, ale některé prostě nepasují ani trochu, vůbec... Nedá se to poslat do FFG, že chci nové dílky??? Nebo je to hodně najivní.

2.12.2012 22:46:10

FFG
Ja od nich zatim vzdycky vsechno dostal ... az na jednu vyjimku a to byl podobnej problem s dilkama Descentu. Krom toho ze trochu nepasujou (ale ne ze by nesly uplne spojit) tak se mi furt kroutily. Napsal jsem jim a poslali me v rit (tenkrat jeste Thadd osobne), ze prej jsem jedinej kdo s tim ma problem a bohuzel mi nemuzou posilat celou hru znova :( kdybych ji odpovedel treba fotkou, asi by to prehodnotila, ale ja se pak odstehoval z panelaku, ono se to trochu srovnalo a uz to neresim...

Pokud ale mas tak zasadni problem, ze ti to nejde ani spojit, tak si to normalne vyfot a posli jim fotku s zadosti o novy dilky. Pokud nejakej nahradni material jeste maj (uz je to pomerne dlouho out of print) tak si myslim ze ti to uznaj a poslou...

2.12.2012 22:58:22

FFG
Napsat do FFG můžeš, ale obávám se že zbytečně. Psal jsem si o setřené kostky k této hře a odpověděli mi s omluvou, že hra se již nevyrábí a reprint nebude.

3.12.2012 01:04:07

dilky
Jak pise panzer, nikdo ti uz nic bohuzel neposle, protoze se hra uz davno nevydava a komponenty nemaji. Vim, ze ty dilky do sebe nezapadavaji, ale myslim si, ze to neni extra problem a da se to premluvit, jen to chce silu. Nic vic se s tim delat bohuzel neda, ale zaroven to neni nic tak zavazneho, ze by hra nebyla hratelna. :-)

3.12.2012 16:16:37

kocky
kvôli kockám som si kúpil nemeckú verziu vo výpredaji za 10€ - tam sú totiž znaky vlisované, takže sa nederú :)

3.12.2012 17:09:25

ad Prales
A ted me tak napada, ze ty Nemecke dilky do sebe pasuji mozna o trochu lepe... ;-)

3.12.2012 20:10:41

Prales - kostky
Safra, a kde jsi na tu německou verzi narazil ? Za 10 € bych šel do kostek taky

3.12.2012 20:42:43

ja
mám českú verziu a tiež mám znaky na kockách vylisované

4.12.2012 00:41:30

kostky
Taky se mi setřely a nic na nich nepoznam. :(

2.1.2013 23:03:11

eskel
Vyřešil jsem to tak, že jsem setřené symboly dokreslil popisovačem a pak v několika vrstvách přestříkal bezbarvým lakem jako figurky.

3.1.2013 09:54:35

Vybíráme z Bazaru

Tindaya (ve fólii)
Tindaya (ve fólii)
Akt. cena: 920 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas