Dominion: Alchymie

xxxxxxxooo hodnoceno 47x (Seznam vlastníků)

Dominion: Alchymie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání

Pro ty, koho to zajímá: tento týden byla provedena závěrečná korektura českého překladu (během které jsme stejně ještě našli jednu hrubou chybu na kartě) a hra tedy zřejmě co nevidět půjde do tisku.
28.1.2012 14:18:01

CZ vydani
Mam objednano.Trochu mam obavy z te kritiky kolem.Treba Roh hojnosti mame radi. Tak doufam, ze Alchymie zas az tak spatna jak se tu pise nebude.

18.6.2012 19:18:14

BB
No ja jako problem Alchymie vidim to, ze ty potiony jsou tam prakticky jen jako dalsi platidlo a jinak je nevyuzijes. Jen jedna karta s nima funguje tak, ze posiluji jen jeji efekt, coz je malo. Navic je Alchymie tezko michatelna s vetsim mnozstvim karet z jinych sad, bo ti tam budou na prd ty potiony... Jak mam Dominion rad, tak toto mi prijde spatne. Ale treba ti sedne;)

18.6.2012 19:38:17

Aneken
Takze klasika,ze vytahnu z Randomizeru 10 karet ze vsech rozsireni, zrovna s Alchymii moc nefunguje ? A co doporucene sady karet Alchymie , to se hraje lepe ?

18.6.2012 19:51:02

BladeBrown
Doporučené sady fungují dobře, náhodně generovaná desetice by vždy měla obsahovat alespoň 3, ale lépe 4 karty z Alchymie.

19.6.2012 11:10:42

Prvni dojmy
Koupil jsem zaraz Alchymii i Prosperity a ac je v Alchymii mene karet, urcite se nam libi vic nez Prosperita, kde jsou jen silnejsi karty ze Zakladu + par novinek.
Hodnoceno zatim po 6ti hrach.

27.6.2012 12:55:39

Vybíráme z Bazaru

Istanbul: Big Box + insert od Hermana
Istanbul: Big Box + insert od Hermana
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas