Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak mícháte karty?

Zjistil jsem, ze u teto hry neuveritelne zavisi na tom, jak se michaji odhozene karty - zda si je tam rovnou sesunu z toho, jak jsem je zahral, nebo zda v tom poradi trosku zamicham, nebo zda je rozlozim po tahu po stole, promicham a dam je nahodne na odkladaci balicek...
Nebo zda ten posledni druh michani zavedu pri preklapeni odhazovaciho balicku do dobiraciho, protoze bezne rekl bych ferblove michani mi jen promicha kusy balicku, ale pokud jsou u sebe kombinace, tak je povetsinou ponecha tak jak jsou.

Jak to delate Vy?
29.3.2010 11:52:25

krapnik
Máš pravdu při klasickém míchání se karty někdy dostatečně nepromíchají a může se stát, že to pak někomu dobře chodí :)

Já po odehrání tahu, trošku rozhodím karty než je dám na odhazovací balíček a po protočení celého balíku míchám tak, že vezmu balíček a postupně karty rozděluji do tří kupek z kterých potom utvořím nový dobírací balík. Je to zřejmě zvyk z Magicu (rozmíchávání Landů). Navíc se karty při tomto míchání daleko méně ničí.

29.3.2010 12:10:41

Magic
hmm, s magicy jsi mi pripomnel jednoho chlapka, ktery me jednou uzasne zariznul tim, ze mi pripraveny balicek rozmichal stylem 1-2-3... A ja jsem mel samozrejme zhruba 2 karty na 1 land. :) Kde ty casy jsou...

29.3.2010 21:22:35

Krapnik
No a to je duvod, proc radeji hraju Dominion na BSW. Jednak to setri cas a jednak je jistota, ze to chodi fakt promichane;)

30.3.2010 11:12:52

Vybíráme z Bazaru

Euphoria cestou k lepší dystopii
Euphoria cestou k lepší dystopii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas