Dobyvatelé vesmíru

xxxxxxxxoo hodnoceno 501x (Seznam vlastníků)

Dobyvatelé vesmíru - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Abacus Spiele
Albi
Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kombo Vyjednavač + Kolonizační loď

Ahoj, zajímalo by mě, jestli v případě, že má někdo vyložené karty Vyjednavač a Kolonizační loď, tak skutečně může obsadit i nejsilnější rebelské planety s bonusem k vojenské síle? Nějak cítím, že kolonizační loď k tomu není určená, ale v pravidlech jsem nenašel nic, co by tomuto kombu zabránilo. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky.
1.8.2013 03:14:50

ruy

citis spravne
"kolonoskopicku" :) lod
nemozno pouzit na kolonizaciu rebelskych a mimozemskych planet

odporucam nastudovat ikonografiu na kartach :)

tym padom uz vies ako funguje vyjednavac :)

1.8.2013 07:40:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to pozor!
Kolonizační loď samozřejmě LZE použít k vyložení rebelských planet za předpokladu, že je ve hře vyjednavač. Mimochodem moje oblíbené kombo.

ruy -> doporučuji nastudovat ikonografii na kartách, nevím, kde jsi přišel na to, že by kolonizační loď neměla jít na rebelské planety.

Jinak řečeno: Vyjednavač ti umožňuje vyložit vojenskou jako civilní a loď umožňuje vyložit civilní (tedy i rebelskou kde vyjednavač domluvil kontrakt) zdarma, tedy suma sumárum na stole Vyjednavač + Loď + v ruce rebelská "sedmička" = na stole vyjednavač a rebelská "sedmička"

1.8.2013 08:03:35

Potvrzuji
Je to přesně jak píše Pelly, možné to je. Vyjednavač z vojenské karty udělá civilní a tu je možné vyměnit za kolonizační loď. Neprojde to akorát u mimozemských planet.

1.8.2013 08:08:47

ruy

ouki
beriem tym padom spat :) mea culpa
obmedzenie tym padom plati len na mimozemske planety

..mam aspon o dovod viac znova dat par 10 particiek :)

1.8.2013 08:31:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky
když jsem hledal diskuzi k téhle hře, tak jsem našel i PC verzi a tam to také jde, takže asi budu muset přehodnotit užitečnost Vyjednavače. Takhle je to jedna z nejužitečnějších jedničkových technologií ve hře.

2.8.2013 19:30:14

Vybíráme z Bazaru

Příšeří hrdinům vstup zakázán
Příšeří hrdinům vstup zakázán
Akt. cena: 1450 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas