Dobyvatelé vesmíru

xxxxxxxxoo hodnoceno 501x (Seznam vlastníků)

Dobyvatelé vesmíru - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Abacus Spiele
Albi
Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

errata, aneb všechno zlé je pro něco dobré

Jistě jste zaregistrovali, že se do českého vydání vloudilo několik chybiček. Konkrétně na 7 karet. Albi, jakožto distributor zareagovalo vstřícně a kromě opravných přelepek rozesílalo i nově vytištěné opravené karty. Díky tomu Vám mohlo doma zbýt 7 kartiček, které nijak nepoužijete. Stejně tak mě. Říkal jsem si co s nimi, až mě napadlo podívat se po inspiraci do rozšíření. Dobyvatele hrajeme opravdu často a tak se nám nezřídka stává, že se točí stejné startovní planety. Náhoda tomu chtěla, že dohromady v prvním a druhém rozšíření je celkem 7 nových planet (tedy stejný počet jako chybných karet v původním vydání). V dalších rozšířeních jsou pochopitelně další startovní planety, ale zohledňují nově přidaná pravidla s příslušných rozšíření, což znamená, že jsou pro tyto účely nepoužitelné. Vytvořil jsem přelepky s uvedenými 7 novými startovními planetami, díky čemuž máte k dispozici 12 planet namísto 5!

Soubor posílám ke schválení, ať se vám líbí.
29.6.2012 08:16:54

hotovo
vytištěno na samolepící folii (sice vyšla o 20 dráž, ale drží to jak vzteklý a při pokusu o roztrhnutí neúspěch), výsledek uspokojivý. Karty sice "nabobtnaly" cca o 25%, ale to je myslím snesitelné. Příležitostně nafotím a do měsíce (:P) se můžete těšit na výsledek

10.7.2012 08:57:33

samolepící folie
Tuhle hru mám už dlouho, ale teprv teď jsem zjistil, že je tam 7 špatných karet. Zkoušel jsem psát do Albi, ale náhradní už nemají. Můžu se zeptat, co a jak ohledně tisknutí na samolepící folie? Chápu to správně tak, že si zajdu do papírnictví, řeknu že chci samolepící folii A4, to strčím do barevný tiskárny, vytisknu, vystřihnu, nalepím? Máte nějáký tip na konkrétní folii? Co jsem zkoušel hledat, tak jich existuje vícero druhů (jestli jsem teda našel to správné). Díky.

14.11.2014 10:27:14

.
Doporučuji využít služeb copycentra, protože tam mají folie plastové (nejsem si jist, jestli je mají v papírnictví), každopádně přímo určené k potisku, můžeš si vybrat, jestli matnou nebo lesklou a cena je pár kaček (30 - 50 kč ?) za a4.

14.11.2014 10:44:37

Vybíráme z Bazaru

Fuji Koro (CZ) + neoprenový playmat
Fuji Koro (CZ) + neoprenový playmat
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas