Dixit - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asmodée Editions
Hobbity
Libellud
Autoři: Jean-Louis Roubira
Marie Cardouat
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Přeprava karet?

Krásný večer všem. Zajímalo by mě, zda i ostatní řeší problém s uskladněním hry? Máme základní verzi (se zajíčky) a tři rozšíření. Pokud chci hru brát mezi přátele, přijde mi nepraktické stěhovat 4 krabice (!). Navíc mám v plánu pořídit další, a to už jich bude 7. Dali jste si karty do první krabice od bot, kterou jste potkali, nebo máte nějakou hezky vymyšlenou? Podělte se o svá řešení, prosím ;)
17.8.2017 19:51:56

krabice
vsetky z asi 3 rozsireni su v spolu s ostatnymi v povodnej krabici.
Len akosi mi casom doslo, ze viac ako 3rozsirenia je uplna zbytocnost, radsej uplne inu hru za tie peniaze.

17.8.2017 22:59:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Dixit Odyssey
My máme základní Dixit v krabici Dixit Odyssey. Když je nás max. 6, hrajeme se zajíčky a s hlasovacími destičkami z původní hry. Když je nás víc, hrajeme se zajíčky z Odyssey a s hlasovacími kolíčky. Jako počitadlo používáme to z Odyssey (to původní je hodně nepraktické).

A v krabici Odyssey je místo na tři balíčky karet - z původní hry, z Odyssey a ještě z jednoho dalšího rozšíření.

A je pravda, že víc než tři rozšíření by nás stejně nebavilo - zas tak často to nehrajeme, abychom to měli ohrané, naopak je zajímavé na stejných kartách hledat nové detaily a souvislosti.

18.8.2017 09:09:04

Krabice
Já jsem z krabice vyndal insert a mám v ní všechen dixit, co dosud vyšel, a to včetně obalů. Vejde se to tam krásně i s hlasovacími tabulkami z Odyssey (ty jsou podle mě mnohem lepší, než lístky z původího dixitu).

Stačí teda jedna krabice, buď od základu nebo odyssey a není co řešit :)

18.8.2017 09:43:41

Vybíráme z Bazaru

Goblini
Goblini
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas