Divočina Severní Ameriky: Deluxe verze

xxxxxxxxoo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Divočina Severní Ameriky: Deluxe verze - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Isaac Vega
Jeffrey Joyce
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Deluxe nebo základní edici?

Jak se vám osvědčila deluxe edice?
Aneb má cenu si připlatit a upřednostnit ji oproti té základní?

9.11.2022 15:39:44

@cartas Byť si na různé deluxe blbosti normálně nepotrpím (hlavně kvůli ceně), tak u téhle hry to pro mě smysl mělo. Nemám totiž herní podložku na stůl a v této hře se neustále po stole sešoupává nabídka karet směrem doprava, takže na hladkém stole mi karty hrozně klouzaly a pootáčely se, což mě rozčilovalo. Vyměnila jsem tedy obyč verzi za deluxe, která obsahuje herní podložku na karty, a naprostá spokojenost.

9.11.2022 16:06:34

@anupinka dík za info - to zní jako plán ;)

10.11.2022 10:04:52

My si se ženou na Vánoce koupili deluxe. Teda herně nic extra nečekám(e), ale vizuálně to je moc hezký a dost tomu přidává právě to, co je v deluxu navíc. A přišlo mi to i praktický, jak zmiňuje anupinka. Ale určitě to je dost subjektivní, čistě herně to mít vliv imho nebude.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

10.11.2022 10:47:34

Ahoj. Tiež sme sa rozhodli pre deluxe verziu. Tá neoprenová podložka je super ,dáva ponuke kariet a žetónov formu. Ako píše Anupinka karty sa nešmíkajú a ani sa neničia. Dosky hráčov sú obojstranné a myslel som že tá pomalovaná strana bude rušivá a nieje. Farebné je to až moc ale nejak to do seba zapadá. Inzert je tiež fajn. Rozloženie a zloženie je o niečo jednoduchšie. Na Hratislave sme mali možnosť si zahrať základnú verziu a nakoniec sme sa rozhodli  pre deluxe. 

 

20.11.2022 00:25:42

Vybíráme z Bazaru

Útulná doupata KS verze (EN+CZ) + PROMO KARTY
Útulná doupata KS verze (EN+CZ) + PROMO KARTY
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas