Deus lo Vult - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Hiatus Games
Autoři: Michael Badelin
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak, co na to říkáte?
Zatím jsem jen vybalil, vyloupal žetonky (vyhodil plastovej insert, žetonky se nevlízaly) a studuju pravidla. Produkčně je to za mě dooost dobrý, na to, že je to jen karton.
19.6.2020 20:02:36

DlV
Po vizuálnej stránke, je to klenot medzi deskovkami. Kvalita komponentov je veľmi vysoká (hrubý kartón, pozlátené boky kariet!). Nakoľko som veľkým fanúšikom histórie, toto bola nutnosť a cena na KS bola extrémne nízka. Tak nádherne spracované pravidlá už som dávno nevidel. Horšie je to s ich nejednoznačným výkladom. Veľa vecí je treba dohľadať na BGG. To si uvedomujú aj tvorcovia a pravidelne aktualizujú FAQ. Títo inak odviedli kus skvelej práce a stále na tom pracujú, budú vychádzať kampaňové DLC, podpora sa zdá byť veľká, stačí pozrieť stránky vydavateľa.

20.6.2020 13:05:04

DIV
Dost mě to zaujalo, ale...
Přijde mi dost úlet, že KS verze byla za 29USD a teď za ni chtějí na stránkách výrobce 120USD :(

Plus si teda nejsem jistý, jestli má smysl k tomu kupovat i add-ony, když k nim zatím neexistují pořádně pravidla.

10.9.2020 09:22:35 | Upraveno autorem (porovnej)

2nd edition
V červnovém updatu slibovali ještě 2. edici, ale dle komunikace to vypadá, že nebude a že místo toho jen udělají nějaké další addony pro první verzi.

10.9.2020 10:27:26

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Karetní hra
Hra o trůny: Karetní hra
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas