Detektiv: Po stopách zločinu

xxxxxxxxxo hodnoceno 215x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Po stopách zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Jakub Łapot
Przemysław Rymer
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

antares mění stránku

Antares mění stránku. Převedení progresu samozřejmě není možné. Takže máme čas do února 2023 abychom dohráli kampaň. A uplná pecka je, že nová stránka nepodporuje český překlad. Nemáte někdo informace jestli češtinu znovu zprovozní? Nebo budou stovky kopií hry najendou k ničemu?

17.11.2021 13:34:15

Vím že do mailu přišla informace o migraci Antaresu ale zatím jsem to neřešil jelikož jsem ve hraní zatím v nejbližší době neplánoval pokračovat. Vím že se ztratí progres ale že tam chybí česká lokalizace to jsi mě teď dost zaskočil. Co na to Rexíci? @aneken  @Eyron ? Doufám že je to jen dočasný stav a čeština k dispozici bude. To je bohužel jeden z důvodů proč nemám rád aplikace v deskovkách (za nějaký čas se z toho stane jen hromada bezcenného kartonu). Ale tady mi ta aplikace dávala smysl tak jsem si i přes tuto vadu hru pořídil. Tak uvidíme jak to nakonec dopadne.

17.11.2021 13:42:11

@Naked___Snake stará databáze jede pouze do února 2022. V nové je čeština normálně dostupná.

17.11.2021 17:35:12

@Bastacka  No proto, už jsem se lekl. Takové šoky mi nesmíte dělat :-). Díky za info

17.11.2021 20:38:42

Koukam ze na mobilu mi to ted jde. Ale posledne na PC mi to davalo vyslech v anglictine i kdyz jsem klikal na ceskou lokalizaci. No nevim, asi nejaka chyba.

17.11.2021 22:28:42

Vybíráme z Bazaru

Ostrovy titánů + Sólo rozšíření (pnp)
Ostrovy titánů + Sólo rozšíření (pnp)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas