Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

solo ci hra 2 hracu

vim, ze se hra da hrat solo i ve 2hracich. otazka vsak zni. je to solo fine,nebo totalni znouzectnost?
pripadne hra ve 2 bez apky. ma to vubec smysl ?
diky za nazory
14.3.2019 13:14:21

fifipirko
Ve 2 bez appky pro mě o ničem. Sólo s appkou si dovedu představit, ale zas jen se základem bych se bál, že se to brzy ohraje, měl bys v kampani i The Delve módu IMHO malou variabilitu, ale já to mám komplet se vším co kdy vyšlo, takže tohle tak dobře neposoudím.

14.3.2019 13:47:12 | Upraveno autorem (porovnej)

solo
Hele hrál jsem solo jen ten výukový scénář s orky proti appce a výborně jsem se bavil. Co se týče pán jeskyně vs. jeden hráč (dvě postavy) jsem nikdy nezkoušel, já jsem naopak čekal na appku protože u nás chce každý kooperovat včetně mě :)

14.3.2019 13:48:30

2 hráči

Tiež nad tým rozmýšlam, mam na to len jedneho hráča a applikaci, appka mi príde rovnaká ale či ma to solo zabaví? Zombiecide je solo dobre hratelný. Trocha som ten nákup pozdržal kvôli tomu.

15.3.2019 23:51:02

2 hráči
Zdar,

Ve dvou s appkou supr, každej vezmeme 2 hrdiny a jedeme od rána do rána (když ostatní z party nemají čas dorazit).

Vládce zla vs. 1 hráč spíš nouze, ale my jsme takoví závisláci, že se hernímu dni ani kvůli neúčasti ostatních nevzdáme :).

Vždy bereme 4 hrdiny, ať už jdeme 2 proti App nebo 1 v 1.

EDIT: solo s appkou to také jde, ale jak jsi sám na všechny ty přípravné úkony, tak si myslím, že to bude lehce otrava (obzvlášť př velkém množství rozšíření), ale nechci odrazovat...

16.3.2019 07:56:26 | Upraveno autorem (porovnej)

2 hráči

Čo sa týka Descentu, som ešte nákup pozdržal kvôli obave klasickej, je problém nájsť na to ľudí v meste, síce chodím do klubu do iného mesta, ale len jeden deň v týždni kvôli práci na smeny.

Investícia je to velká tak ju musím pečlivo zvážiť, ale asi je o tom lepšie nepremýšlať? Zobrať a je to a pravidla by ma mali viesť.

20.3.2019 20:27:01

2 hráči
Hrajeme s manželkou s apkou - každý za jednoho hrdinu. Zatím super.
Chystáme se i na klasiku, manželka se na roli Vládce zla strašně těší, tak uvidíme.

21.3.2019 07:40:40

Solo
Solo varianta hry je podla mna zo vsetkych hier ktore som solo hral najlepsia a naiviac ma bavi. Urcite je to lepsie nez zombicide, v Descentovi nemas problem hrat solo za 3 hrdinov naraz, urcite odporucam.

29.3.2019 07:57:49

Vybíráme z Bazaru

Brass: Birmingham
Brass: Birmingham
Akt. cena: 1259 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas