Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Familiar token - chybí

Dobrý den, při vyloupávání komponentů jsem narazil na prázdné políčko(familiar token), zaslal jsem zprávu na zákaznickou podporu. Chtěl bych se zeptat jestli se to někomu z Vás také stalo ? Jaké máte zkušenosti s jednáním s fantasyflight games ? Vyjdou mi vstříc ? Děkuji za odpovědi.
14.2.2013 18:54:20

orion
FFG byvavaly ve sve dobe znamy nejlepsi zakaznickou podporou vubec, cybejici nebo vadny material rozesilaji briskne zdarma do celeho sveta a sefka reklamacniho oddeleni Thadd Powel byla treba na BGG za hrdinu. Dneska to funguje trosinku jinak, ale furt se snazi a chybejici zetonek ti urcite poslou...

14.2.2013 20:00:28

podpora
Vytunili formulář, do kterého je potřeba napsat co přesně chybí nebo je zničené, ale jednání je stále skvělé a bez chybné.

14.2.2013 20:28:12

Chybějící žeton
Stalo se mi také, že byl žeton vyloupnutý, ale potom jsem ho našel pod insertem, tak jestli ses nedíval, tak to zkus zkontrolovat. Ale jak píšou ostatní, FFG bez problémů po vyplnění formuláře pošlou cokoliv, jen to někdy trvá déle (třeba 14 dní).

14.2.2013 21:07:03

Familiar žeton
Děkuju moc za radu chlapi, už jsem se bál, že ho neuvidim. Koukal jsem se všude, vypadnou nemohl, ty pláty z tvrdého kartonu byly obalené ve folii.

14.2.2013 21:40:51

Vybíráme z Bazaru

Poslední zpráva
Poslední zpráva
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas