nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Descent: Sea of Blood

Rozšíření pro hru: Descent: Journeys in the Dark
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Když se pobřeží dosud poklidného království Torue Albes zbarvilo do ruda, málokdo tušil, že tato událost oznamovala příchod temného Overlorda s jeho temnými plány. Avšak družině hrdinů se podařilo objevit legendární loď, která by ješte mohla zvrátit výsledek nadcházející bitvy. A proto zdvihněte kotvu, napněte plachty a vydejte se na plavbu po nebezpečných mořích ve jménu dobra a svobody všech obyvatel Torue Albes!

Descent: The Sea of Blood se svým zaměřením na pokročilé kampaně (Advanced Campaign) podobá předchozímu rozšíření hry Descent s názvem Road to Legend. I díky tomuto rozšíření tedy mohou hrdinové získávat zkušenosti v sérii dobrodružství, které dohromady tvoří jednen velký příběh, vyprávějící o tažení hrdinů proti největšímu protivníkovi Overlordovi. Plavením se napříč ostrovním královstvím Torue Albes (známým i z rozšíření The Island of Dread RPG hry Runebound) budou hrdinové prozkoumávat exotické ostrovy, vykopávat po věky ukryté poklady a střetávat se v námořních bitvách „loď proti lodi“ se silami temného Overlorda. Budou vést svou loď mezi nebezpečnými útesy, zatímco žraloci se zuby ostřejšími než dýky hrdinů budou kroužit okolo lodě.

A stejně jako v Road to Legend si hrdinové ponechávají schopnosti a předměty získaná na svých zastávkách, aby postupem času dokázali čelit čím dál mocnějším nohsledům Overlorda. Hrdinové ve své honbě za mocnými předměty a schopnostmi ale nesmí zapomínat, že čas je velmi drahocenný, protože každým dnem se i Overlord stává mocnějším a přibližuje se tak k uskutečnění svého temného plánu.

Rozšíření Descent: The Sea of Blood obsahuje:

  • 6 krabiček na odložení herního materiálu mezi jednotlivými herními setkáními - pro hrdiny, Overlorda i pro "Hrob"
  • 1 balíček Campaign Sheets [OTÁZKA: Jak to přeložit do češtiny?]
  • 1 herní plán světa Torue Albes
  • 1 oboustranný plakát s mapou oceánu
  • 10 "Power" kostek
  • 220 karet
  • 11 částí mapy a také plán lodě
  • více jak 225 dalších herním prvků - žetonů, děl, pobočníků (Lieutenants) ...

Autor: Marián Dzurilla

Vybíráme z aukcí

Záchranáři: Boj s ohněm
Záchranáři: Boj s ohněm
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>