Descent: Quest Compendium

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Descent: Quest Compendium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Descent: Journeys in the Dark
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mercy

Hráli jste někdo tenhle quest? Přijde mi, že hrdinové nemají šanci za 13 kol vybít jednu místnost s poklady a probít se na druhou stranu do druhé místnosi. Dneska jsme to zkoušeli - já se třemi hrdiny proti přítelkyni OL a stihl jsem získat 12 conquestů, pak na mě přišel drak se 100 životy, s obrovskou námahou jsem mu sebral asi 7 životů a pak se vzdal :). Je pravda, že jsem se zbytečně dlouho zdržel v té třetí místnosti, kde byl bronzový, stříbrný poklad a glyph, ale i kdybych tam nešel pochybuju, že bych to stihl.

Btw. hrdinové začínají bez conquestů a prohrají když později ve hře přijdou o všechny nasbírané?

Na začátku můžu normálně nakoupit vybavení?
8.6.2010 19:51:51

to Beholder
Ahoj,
scénář jsem ještě nezkoušel.
Na tvoje otázky zatím neumím odpovědět. Je pravda, že když jsem to překládal, tak mě taky napadlo např. to vybavení .... podle logiky by neměli ... ale ve scenaři ani v erratech o tom nic není, takže asi můžou.
Až budu mít trochu času, zkusím projít nějaké diskuze na FFG.

8.6.2010 20:25:16

tomasV
pokud nemohou, tak do té nejbližší místnosti od startu musí každopádně jít, protože jinak nemají s čím bojovat :)

8.6.2010 20:30:35

ech
nevim jak zrovna tenhle quest, compendiove questy sem neprocital, ale obecne nam nektere questy z rozsirenich prisli pritazene za vlasy :)

8.6.2010 22:12:09

Vybíráme z Bazaru

Krycí Jména
Krycí Jména
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas